close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

https://keramatzade.com/

با علاقه دیگران نسبت به خودمان که می توانیم به محبوبیت برسیم

همه ما می خواهیم علاقه به هم داشته باشیم و دوست باشیم .هنگامی که با دیگران در سطح عمیق تر ارتباط برقرار می کنید، می توانید علاقه و دوستی های پایدار ایجاد کنید که می تواند به محبوبیت و روابط شخصی و حرفه ای منجر شود. علاقه و جذب افراد به شما ،فرصت های ارتباطی را باز می کند و برای انجام این کار، شما می توانید از زبان بدن مناسب استفاده کنید، موارد مناسب را بیان کنید و ویژگی های شخصیت جذاب را داشته باشید تا افراد را در اطراف خود جمع کنید و علاقه و محبوبیت ایجاد نمایید.


استفاده از زبان بدن برای علاقه دیگران و ایجاد محبوبیت

علاقه ایران

حتما بخوانید: رابطه عشق و ازدواج(عشق و علاقه قبل از ازدواج باید به وجود بیاید با بعد از ازدواج)؟

ارائه یک ظاهر شسته و رفته در برخورد با دیگران برای علاقه و محبوبیت حائر اهمیت است.

توجه به اینکه چگونه در برابر دیگران ظاهر می شوید، مهم است. موهای خود را اصلاح کنید، موهای صورتتان را تمیز کنید و قبل از حضور دراجتماع صورت و گردن خود را بشویید. در صورت تمایل، از حداقل آرایش استفاده کنید .رنگ و سبک لباس ها را انتخاب کنید که چهره شما را به رو می آورد.اما در جلسه و غیره با تیپ رسمی ظاهر شوید.


لبخند برای علاقه و جذب اطرافیان برای محبوبیت

تعریف علاقه در روانشناسی

حتما بخوانید: قانون عشق

لبخند زدن می تواند شما را در یک حالت مثبت حفظ کند، و مردم بیشتر مایل به فردی می شوند که به نظر می رسد اهل دوستی و دوستانه هست و مردم از خودشون لذت می برند. این باعث می شود آنها احساس کنند که لبخند شما این است که به انها اهمیت داده اید.


برای علاقه دیگران و محبوبیت ،ارتباط چشمی برقرار کن

علاقه چیست

حتما بخوانید: چگونه در مصاحبه شغلی مورد علاقه خود استخدام شویم؟

اگر به کسی علاقه مند هستید، گاهی اوقات به آن نگاه کنید، بدون توجه به صحبت کردن، برای اینکه ببینید چگونه واکنش نشان می دهد. در طول مکالمه، تا زمانی که راحت باشد،ارتباط چشمی را نگه دارید.

 • بدانید برخی افراد ممکن است از این نوع توجه ناراحت شوند. اگر متوجه شده اید که شخص دیگر واکنش منفی به رفتار شما دارد یا به نظر می رسد عصبی است، تماس با چشم را کمتر کنید.


خجالت نکش

استفاده از حرکات مکرر دست در نزدیکی چهره شما باعث احساس ناخوشایندی یا اضطرب برای اطرافیان می کند.


برای علاقه و جذب دیگران ،حالت ایستاده را حفظ کنید

یک حالت مستقیم اما راحت می تواند احساس اعتماد به نفس را به وجود آورد. سر خود را بالا نگه دارید، شانه های خود را باز کنید . حرکت خود را با اطمینان انجام دهید.به پاهای خود خیره نشوید،تکیه دهید و پشت خود را بیش از حد سفت و محکم کنید.


توجه به نشانه های بدن برای علاقه و محبوبیت

علاقه اهنگ

حتما بخوانید: 6 راه شناخت علایق خود که به موفقیت برسیم

نه تنها باید از زبان بدن استفاده کنید که دیگران را به شما جذب می کند، بلکه باید بتوانید نشانه های بدن دیگران را نیز بخوانید. هنگامی که شما بفهمید که مردم چگونه با چهره شما احساس راحتی و علاقه می کنند، شما قادر خواهید بود واکنش مناسب نشان دهید و محبوبیت ایجاد کنید.

 • به دنبال یک لبخند واقعی باشید. هنگامی که یک فرد لبخند می زند، گوشه چشمانش می لرزد و گونه ها همراه با دهان بلند می شوند. این یک لبخند واقعی است و به این معنی است که فرد از بودن شما لذت می برد.
 • ببینید که پای افراد کجا هست، در حالی که نشسته یا ایستاده است. اگر پاها به سمت شما اشاره می کنند، پس فرد با شما خوب است. به همین ترتیب، اگر پاها زاویه دار باشند، پس آن فرد آماده است که از انجا برود.

تماس برقرار کنید

سعی کنید طرف مقابلتان را لمس کنید.اگر به نظر می رسد راحت هست ،دستتان را برای ایجاد انرژی مثبت روی دست یا پایش بگذارید و صحبت را ادامه دهید.


برای علاقه در دیگران و ایجاد محبوبیت چه چیزهایی باید بگویید

سوالات خود را بپرسید

متن علاقه

ن : احمدرضا کرامت
ت : پنجشنبه 2 اسفند 1397
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

تقویت حافظه که می توانید با آن به زندگی موفق برسید

هر کس لحظه های فراموشکاری را از زمان به زمان دیگر، به ویژه هنگامی که در زندگی مشغول است را تجربه می کند. در حالی که این می تواند یک رخداد کاملا طبیعی باشد، داشتن حافظه ضعیف می تواند خسته کننده باشد. ژنتیک در از دست دادن حافظه، به ویژه در شرایط عصبی مانند بیماری آلزایمر نقش دارد. با این حال، تحقیقات نشان داده است که رژیم غذایی و شیوه زندگی موفق نیز تاثیر زیادی بر تقویت حافظه دارند.

در اینجا 13 راهکار مبتنی بر شواهد برای بهبود و تقویت حافظه به طور طبیعی وجود دارد.


1.برای تقویت حافظه ،شکر کمتر بخورید

تقویت حافظه برای درس خواندن

حتما بخوانید: حافظه قوی چیست؟

تحقیقات نشان داده است که رژیم غذایی حاوی قند می تواند منجر به ضعف حافظه و کاهش حجم مغز شود. به خصوص در مغز که حافظه کوتاه مدت را ذخیره می کند .

به عنوان مثال، یک مطالعه بیش از 4،000 نفر نشان داد افرادی که مصرف نوشیدنی های شاداب تر مانند نوشابه های گازدار دارند، حجم کلی مغز و حافظه های ضعیف تر نسبت به افرادی که شکر کمتر مصرف کرده اند کمتر بود .

قهوه نه تنها به حافظه شما کمک می کند، بلکه باعث بهبود سلامت کلی شما می شود.

خلاصه تحقیقات نشان داده است افرادی که به طور منظم شکر بیشتری مصرف می کنند ممکن است حافظه های ضعیف تر و حجم مغز را پایین تر از افرادی که شکر کمتری مصرف می کنند داشته باشند.

2. برای تقویت حافظه،مکمل روغن ماهی استفاده کنید

تقویت حافظه کوتاه مدت

حتما بخوانید: چگونه حافظه بلند مدت خود را تقویت کنیم؟

روغن ماهی غنی از اسیدهای چرب امگا 3 است. این چربی ها برای سلامتی کلی بسیار مهم هستند و خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش می دهند و التهاب و استرس و اضطراب را کاهش می دهند.بسیاری از مطالعات نشان داده اند که مصرف ماهی و مکمل های روغن ماهی باعث تقویت حافظه به ویژه در افراد مسن می شوند.

یکی از مطالعات 36 سالمند نشان داد که نمرات حافظه کوتاه مدت و کارایی قابل توجهی پس از مصرف مکمل های روغن ماهی متمرکز برای 12 ماه بهبود یافت .

خلاصه مکمل های ماهی و روغن ماهی در اسیدهای چرب امگا 3 EPA و DHA غنی هستند. مصرف آنها ممکن است به بهبود و تقویت حافظهکوتاه مدت بویژه در افراد مسن کمک کند.

3. مراقبه و مدیتیشن سبب تقویت حافظه می گردد

تقویت حافظه برای کنکور

حتما بخوانید: چگونه تمرکز حواس در کار داشته باشیم؟

تمرین مدیتیشن ممکن است از بسیاری جهات به سلامتی شما تاثیر بگذارد. مدیتیشن تسکین دهنده است و برای کاهش استرس و درد، فشار خون پایین و حتی بهبود و تقویت حافظه موثر است.

در واقع، مدیتیشن ماده خاکستری را در مغز افزایش می دهد. ماده خاکستری حاوی سلول های نورونی است .

همانطور که در سن های بالاتر، ماده خاکستری کاهش می یابد، که منفی بر حافظه و شناخت تاثیر می گذارد .

نشان داده شده است که تکنیک های مراقبه و آرام سازی برای بهبود و تقویت حافظه کوتاه مدت در افراد سنین مختلف تاثیرگزار است.

خلاصهمدیتیشن نه تنها برای بدن شما مناسب است، بلکه برای مغز شما مفید است. تحقیقات نشان می دهد که مراقبه می تواند ماده خاکستری را در مغز افزایش دهد و حافظه کاری فضایی را بهبود بخشد.

4.حفظ وزن سالم برای تقویت حافظه مهم است

تقویت حافظه برای کودکان

حتما بخوانید: راه های برا ی افزایش تقویت حافظه و یادگیری

نگهداری وزن بدن سالم برای تقویت حافظه ضروری است و یکی از بهترین راه های حفظ ذهن و ذهن شما در شرایط عالی است.

مطالعات متعدد چاقی را به عنوان یک عامل خطر برای کاهش شناختی نشان داده است.

جالب توجه است که چاقی در واقع می تواند تاثیرات و تغییرات منفی در ژن های مرتبط با تقویت حافظه در مغز بگذارد.

چاقی همچنین می تواند منجر به مقاومت به انسولین و التهاب شود، که هر دو می تواند منفی مغز را تحت تاثیر قرار دهد .

چاقی همچنین با خطر بالای بیماری آلزایمر همراه است، بیماری پیشرفته ای که حافظه و عملکرد شناختی را از بین می برد .

خلاصه چاقی یک عامل خطر برای کاهش شناختی است. نگهداری بدن در محدوده طبیعی به شما در اجتناب از مسائل مربوط به چاقی، از جمله حافظه ضعیف تر کمک کند.

5. خواب و تقویت حافظه

تقویت حافظه برای یادگیری زبان

حتما بخوانید: 10 راه ساده برای افزایش توانایی مغز شما

کمبود خواب با حافظه ضعیف همراه است. خواب نقش مهمی در تثبیت و تقویت حافظه ایفا می کند، فرایندی که خاطرات کوتاه مدت تقویت می شوند و به خاطرات طولانی مدت تبدیل می شوند.

به عنوان مثال، یک مطالعه به بررسی تأثیر خواب در 40 کودک بین 10 تا 14 ساله پرداخت.

یک گروه از کودکان برای تست حافظه در شب آموزش دیده شدند و بعد از خواب شبانه آزمایش دادند. گروه دیگری در همان روز آموزش داده شد و آزمایش شدند .گروهی که بین آموزش و تست خواب بودند 20٪ بهتر در آزمون حافظه بودند.

مطالعه دیگری نشان داد که پرستارانی که در شب کار می کنند، اشتباهات ریاضی بیشتری را مرتکب شده و 68٪ از آنها در آزمون حافظه در مقایسه با پرستاران که در روز کار می کنند، کمتر است.

کارشناسان بهداشت توصیه می کنند که بزرگسالان هر شب برای سلامتی مطلوب بین 7 تا 9 ساعت خواب لازم دارند.

خلاصه مطالعات به طور مداوم به خواب کافی همراه با عملکرد بهتر حافظه همراه است. خواب کمک می کند تا خاطرات خود را تقویت کنید.

ن : احمدرضا کرامت
ت : پنجشنبه 2 اسفند 1397
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

امید که با آن می توانید در زندگی به موفقیت برسید

امید به آینده

حتما بخوانید: 10 تمرین برای ایجاد شوق،شادی و هیجان در زندگی

هنگامی که شما احساس ناامیدی می کنید، دشوار است که هر گام به سوی تغییر بردارید.

گاهی اوقات یک اختلال روحی روانی می تواند منجر به احساس ناامیدی شود. بی تفاوتی یا ناامیدی ممکن است برای کسانی که در اطراف شما هستند، گیج کننده باشد. هنگامی که شما هیچ امیدی ندارید، هر گونه تلاش برای تغییر زندگی خود را بیهوده می بینید. شما ممکن است خودتان را سرزنش کنید یا شما ممکن است بگوئید که نمی توانید زندگی را مدیریت کنید و نمی توانید دوستان خود را پیدا کنید و موفق به پیدا کردن شغل مناسب و مد نظر نیستید و شما ممکن است شروع به ناامیدی کنید.

هنگامی که شما امید ندارید، هیچ انرژی یا انگیزه ای برای درمان یا برای تلاش برای تغییر وضعیت خود ندارید. شما می دانید که همیشه یکنواخت، افسرده، مضطرب ، بیکار و یا در وضعیتی مشابه باشید، شما را ناراحت می کند. تغییر بسیار دشوار است، افزایش و کاهش چندگانه دارد و نیازمند انگیزه و تعهد است.

راه های زیادی برای پیدا کردن امید وجود دارد. شما ممکن است راه خود را داشته باشید.


1. مسیر روشن امید را پیدا کنید

امید در زندگی

حتما بخوانید: موفقیت شخصی

استفاده از مراحل تغییر مورد نظر برای داشتن امید،حیاتی است. این کار می تواند نتیجه مثبت داشته باشد و در نتیجه اجرای این طرح دشوار خواهد بود. هر گام برای گرفتن جایی که می خواهید، بنویسید.


2. به دنبال مدل هایی که راه حل های امید را پیدا کرده اند باشید

داشتن امید در زندگی

حتما بخوانید: رازهای رسیدن به آرزوها

8 انگیزه برای اینکه همیشه به خود افتخار کنیم​

بسیاری از مردم بدبختی های عظیم را تجربه کرده اند. خواندن داستان های مردم می تواند به شما در ایجاد امید کمک کند.

وب سایتی که در آن مردم تجربیات خود را برای غلبه بر مشکلات ثبت می کنند و بخش ویژه ای برای چالش های سلامت روان و چالش های زندگیمی باشد می توانید استفاده کنید.


3. امید انجام آنچه شما می دانید که می توانید انجام دهید

راههای تقویت امید به زندگی

حتما بخوانید: انگیزه چیست؟چرا برای ادامه زندگی به انگیزه نیاز داریم؟

گامی را که می توانید انجام دهید و این عمل می تواند در طول زمان تغییر کند. انجام دهید و سپس سعی کنید اقدامات بیشتری را اضافه کنید.غلبه بر بی کفایتی می تواند به امید شما کمک کند.


4. عمل مهربانی برای امید انجام دهید

امید به آینده در قرآن

حتما بخوانید: راه های افزایش انگیزه در بی حوصلگی

انجام اعمال مهربانی می تواند تاثیر قابل توجهی بر خلق و خوی شما داشته باشد.عشق و عاشقی باعث آزاد شدن سروتونین می شود و اثر ضد افسردگی دارد. همچنین استرس را آرام می کند و به کاهش درد کمک می کند.

اعمال کوچک محبت آمیز که شما مرتبا انجام می دهید، می تواند به شما کمک کند که احساسات بیشتری داشته باشید و حس امید بیشتری داشته باشید. توجه داشته باشید که انجام مهربانی بارها و بارها مهم است. روزانه اقدامات مهربانی انجام دهید. حتی تماشای دیگران از انجام مهربانی می تواند اثر مثبت داشته باشد.

عدم امید شما ممکن است باعث شود که شما فکر کنید که این ایده ها به شما کمک نمی کند.بخشی از مهربانی این است که خودتان به خودتان نیز مهربان باشید.


5. با ایمان می توانید امید را تقویت کنید

امید داشتن در زندگی

حتما بخوانید: چگونه با انگیزه به موفقیت دست یابیم؟

10 روش ایجاد انگیزه در کارمندان​

ایمان شما می تواند متحد قوی در نگه داشتن به امید باشد. گاهی اوقات ایمان شما، حمایتی از اعتماد به نفس شماست. سوالات شما گامی برای حل و فصل سردرگمی شما است و همچنین یک قدم به سوی امید است.


6. تمرین ذهن برای امید بیشتر

امیدواری در زندگی

40 شیوه برای افزایش انگیزه دانش آموزان

افکار شما ممکن است به طور طبیعی به گذشته غرق شوند و بر حوادثی که دردناک بودند تمرکز کند که اغلب به افسردگی و ناامیدی شما افزوده می

ن : احمدرضا کرامت
ت : پنجشنبه 2 اسفند 1397
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

روانشناسی کودک و توسعه

روانشناسی کودک یکی از شاخه های بسیاری از روانشناسی و یکی از موضوعات تخصصی است که اغلب مورد مطالعه قرار گرفته است. این شاخه ویژه بر ذهن و رفتار کودکان از رشد زود هنگام تا نوجوانی تمرکز دارد.روانشناسی کودک نه تنها با این که چگونه کودکان از لحاظ فیزیکی رشد می کنند، بلکه با رشد ذهنی، احساسی و اجتماعی خود نیز روبرو هستند.

تعریف روانشناسی کودک

حتما بخوانید: آموزش مهارت تصمیم گیری به کودک خود

از لحاظ تاریخی، کودکان اغلب به عنوان نسخه های کوچکتر از بزرگسالان دیده می شوند. آلبرت انیشتین وقتی که ژان پیاژه پیشنهاد می کند که بچه ها واقعا متفاوت از بزرگسالان فکر می کنند ، اعلام کرد که کشف "بسیار ساده بود که تنها یک نابغه می توانست آن را درک کند."

امروز روانشناسان تشخیص می دهند که روانشناسی کودک منحصر به فرد و پیچیده است، اما بسیاری از دیدگاه های منحصر به فرد آنها در هنگام در حال توسعه، متفاوتند. کارشناسان همچنین در پاسخهای خود به برخی سوالات بزرگتر در روانشناسی کودک تفاوت دارند ، از جمله اینکه آیا تجارب اولیه بیشتر از موارد بعدی مهم هستند یا اینکه آیا طبیعت یا پرستار در جنبه های خاص توسعه نقش بیشتری را بازی می کند.

از آنجا که دوران کودکی نقش مهمی در دوره های دیگر زندگی ایفا می کند، کم کم تعجب می کنید که چرا این موضوع در روانشناسی کودک ، جامعه شناسی و آموزش بسیار مهم است. کارشناسان تنها بر تأثیرات زیادی که به رشد عادت کودک کمک می کنند، تمرکز می کنند، بلکه به عوامل مختلفی می تواند منجر به مشکلات روحی در دوران کودکی شود. عزت نفس، مدرسه، فرزند پروری، فشارهای اجتماعی و سایر موضوعات، علاقه زیادی بهروانشناسی کودک است که تلاش می کنند تا بچه ها را به رشد و پیشرفت در راه هایی که سالم و مناسب هستند کمک کند.


زمینه های مختلف روانشناسی کودک

روانشناسی کودک و نوجوان

حتما بخوانید: راه داشتن کودک باهوش و دقیق

وقتی به توسعه فکر می کنید ، چه اتفاقی می افتد؟ اگر بیشتر افراد را دوست داشته باشید، احتمالا در مورد عوامل داخلی که بر رشد فرزند تاثیر می گذارند، مانند ژنتیک و خصوصیات شخصی فکر می کنید. با این حال، توسعه شامل خیلی بیشتر از تأثیرات است که از درون فرد ایجاد می شود. عوامل محیطی مانند روابط اجتماعی و فرهنگی که در آن زندگی می کنیم نیز نقش اساسی ایفا می کنند.


برخی از زمینه های اصلی که ما باید در تجزیه و تحلیل روانشناسی کودک مان در نظر بگیریم عبارتند از:

روانشناسی کودک چیست

حتما بخوانید: 7 روش برای کشف استعداد کودکان خود

 • مفاهیم اجتماعی: روابط با همسالان و بزرگسالان تأثیری بر نحوه تفکر، یادگیری و توسعه کودکان دارد. خانواده ها، مدارس و گروه های همکار همه بخش مهمی از زمینه اجتماعی را تشکیل می دهند.

 • زمینه فرهنگی: فرهنگی که کودک در آن زندگی می کند، مجموعه ای از ارزش ها، آداب و رسوم، مفروضات مشترک و شیوه های زندگی است که بر رشد در طول عمر تاثیر می گذارد. فرهنگ ممکن است نقش کودکان در ارتباط با والدین آنها، نوع آموزش و پرورش آنها و نوع مراقبت از کودک که در اختیار دارد، نقش داشته باشد.

روانشناسی کودکان پیش دبستانی

حتما بخوانید: 5 روش برای حرف گوش کردن بچه ها

 • زمینه اجتماعی-اقتصادی: کلاس اجتماعی همچنین می تواند نقش مهمی در توسعه کودک ایفا کند. وضعیت اجتماعی و اقتصادی (اغلب به اختصار SES) بر اساس تعدادی از عوامل مختلف از جمله میزان تحصیلات مردم، میزان درآمد آنها، شغلی که آنها دارند و جایی که آنها زندگی می کنند، استوار است. کودکان در خانواده هایی که دارای وضعیت اجتماعی اجتماعی بالا هستند، دسترسی بیشتری به فرصت ها دارند، در حالیکه خانواده هایی که دارای وضعیت اقتصادی پایین تر هستند ممکن است دسترسی کمتری به مراقبت های بهداشتی، تغذیه با کیفیت و آموزش داشته باشند. چنین فاکتورهایی میتوانند تأثیر زیادی بر روانشناسی کودک داشته باشند.

  روانشناسی کودکان

  حتما بخوانید: روش های بالا بردن دقت و تمرکز در کودکان

  به یاد داشته باشید که تمام سه مورد از این زمینه ها همواره در حال تعامل هستند. در حالی که یک کودک ممکن است به دلیل وضعیت کم اجتماعی و اقتصادی کمتری داشته باشد، غنی سازی روابط اجتماعی و روابط فرهنگی قوی می تواند به اصلاح این عدم تعادل کمک کند.


  چیزهای مهم در نظر بگیرید

  روانشناسی کودک شامل طیف وسیعی از موضوعات، از جمله تأثیرات ژنتیکی رفتار و فشارهای اجتماعی بر توسعه است. موارد زیر تنها برخی از موضوعات اصلی هستند که برای مطالعه روانشناسی کودک ضروری هستند:

  • ژنتیک
  • تاثیرات محیطی
  • توسعه روستایی
  • رشد اجتماعی
  • توسعه شخصیت
  • زبان
  • نقشهای جنسیتی
  • توسعه شناختی
  • توسعه جنسیتی

  روانشناسی کودکان دبستانی

  حتما بخوانید: عوامل پرحرفی در کودکان

  روانشناسی کودک ممکن است در کمک به بچه ها در مقابله با نگرانی های خاص در زمینه رشد و پیشرفت تخصص داشته باشند و یا ممکن است یک رویکرد کلی تر را در نظر بگیرند. در هر دو مورد، این متخصصان تلاش می کنند تا کودکان را برای غلبه بر مشکلات بالقوه و رشد در راه هایی که منجر به نتایج سالم می شوند، کمک کنند. برای مثال، روانشناسی کودکان ممکن است در مورد تنظیمات و شیوه های مراقبت از کودک به بهترین نتایج روانشناسی کودک نگاه کنند یا ممکن است با بچه ها کار کنند تا به آنها کمک کند که ذهنیت های رشد را توسعه دهند .


  افکار نهایی

  روانشناسی کودکان استثنایی

  حتما بخوانید: مهارت ارتباط و بهبود فن بیان کودکان

  درک آنچه کودکان بچه ها را تیکه می کند یک کار بزرگ است، بنابراین مطالعه روانشناسی کودک هر دو وسیع و عمیق است. هدف نهایی این حوزه بررسی تاثیرات زیادی است که ترکیب و تعامل را برای کمک به ایجاد بچه ها و استفاده از آن اطلاعات برای بهبود والدین، آموزش و پرورش، مراقبت از کودکان، روان درمانی و سایر مناطق متمرکز بر بهره مندی از کودکان می آموزند. با داشتن درک درستی از نحوه رشد، فکر کردن و رفتار فرزندان، والدین و حرفه ایانی که با کودکان کار می کنند بهتر می توانند برای کمک به بچه ها در مراقبت از خود آماده شوند.


  ن : احمدرضا کرامت
  ت : پنجشنبه 2 اسفند 1397
  تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

  پیام عشق به همسر که با آن می توانید به رابطه عاطفی برسید

  همسرم دوستت دارم عشقم

  حتما بخوانید: معیارهای انتخاب همسر

  "من عاشق تو هستم". این سه کلمه جادویی دو نفر را به هم متصل می کند و برای همیشه پیوند می دهد. ازدواج یک رابطه مقدس است - جایی که دو قلب به هم می پیوندند و قول می دهند که برای یک زندگی با یکدیگر باشند. با گذشت زمان، ما از طریق وظایف و اقدامات خود عشق خود را به یکدیگر نشان می دهیم، اما ممکن است آن را با کلمات نتوانیم بیان کنیم.

  سعی کنید برخی از پیام های عشق به همسر خود ارسال کنید و متوجه خواهید شد که این کلمات هنوز هم جادویی بر عشق همیشگی شما دارد. اگر شما به دنبال پیام های دوست داشتنی و شیرین به همسر خود هستید،می توانید از این عبارات پر مفعوم زیر استفاده کنید.

  ما یک لیست از پیام ها، که شیرین، عاشقانه، و بیشتر از همه آنچه را که در قلب شماست بیرون می آوریم. بنابراین، به جلو بروید و به همسرتان بگویید - "من عاشقت هستم" - در زیباترین شیوه او فراموش نخواهد کرد!

  شما لازم نیست منتظر فرصتی برای بیان عشق به همسر خود باشید. همسر شما می خواهد عشق واقعی و صادقانه باشد. این چیزی است که قلب و روح او را برآورده می کند. بنابراین، عشق خود را هر چند وقت یکبار در رابطه عاطفی مرور کنید و زنده نگه دارید.

  1.تو عشق ابدی من هستی و افتخار من است که با توام.

  پیام عشق به همسر و فرزند

  حتما بخوانید: چگونه دوستی با همسر داشته باشیم و آن را قوی کنیم

  2. "رویای زندگی من تو بودی، و بعد بیدار شدم، لبخند زدم، چون متوجه شدم این یک رویا نیست.تو مال من هستی! "

  3. "تمام قلب من رو پر می کنی. من خیلی سپاسگزارم تو را در زندگیم دارم. تو را خیلی دوست دارم!"

  4. "تو آن زن هستی که من را به کمال تغییر داد، فقط با لمس عشق تو به نهایت می رسم. عاشق تو ،عزیزترین همسر هستم

  5. "قلب تو پر از عشق و محبت است. دست های تو همیشه مراقبت می کنند از من و خیلی خوش شانس هستم که تو همسر من هستی.

  6.من با عشق تو زاده شدم و خیلی خوش شانسم که عشق تو نصیبم شده است.

  پیام محبت به همسر

  حتما بخوانید: نحوه رفتارهای عاشقانه با همسر

  7. "هیچ نوری به اندازه درخشش نور عشق تو نیست و خدا تو رو به زندگی من آورده است. ممنونم عشقم."

  8. "من دوست دارم یک زندگی در تمام طول عمر با تو داشته باشم عزیزم، عزیزم.

  9. "هنگامی که من به تو نگاه می کنم تعجب می کنم که من چطور تو به این خوبی، هدیه شگفت انگیز از خدا گرفتم. تو در زندگی من یک برکت بودی و این فقط بیان است که تو را دوست دارم. "

  10. "با تو می تونم بهترین و باهوش ترین باشم و نگران نباشم ، زیرا تو نیمه گمشده من هستی. دوستت دارم!"

  11.تو چقدر جذاب و خوبی بهترینم.با وجود تو من هیچی در زندگیم کم ندارم.

  پیامک دلبرانه برای شوهر

  حتما بخوانید: چگونه با همسر شکاک خود برخورد کنیم؟

  12. "مهم نیست که چند سال از ازدواج ما گذشت، دو لحظه ای هست که دوست دارم با تو باشم - اکنون و برای همیشه! عاشق تو هستم.

  13. "حتی لحظات خاموش که ما با هم هستیم و به اشتراک می گذاریم، قدرت تمام شدن هرج و مرج زندگی را از بین می برد. به همین دلیل است که ما یک تیم بزرگ داریم، عسل. "

  14. "تو یک هدیه ویژه از آسمان هستی. لبخند تو قلب من را تقویت می کند. من تو را دوست دارم امروز و برای همیشه! "

  15. " ارتباط دائمی من - برای همیشه توسط زن زرق و برق دار در این جهان گرفته شده است. عشق من! "

  16.با تو عشقم کامل می شود و بدون تو نمی توانم زندگی کنم

  اس ام اس فوق العاده عاشقانه برای همسر

  حتما بخوانید: 14 راه پیدا کردن همسر که می توانید به خوشبختی برسید

  17. "قلب من می شکند و عشق پر می کند. هنگامی که به من نگاه می کنی به تو معتاد می شوم! من عاشقتم همسر عزیزم! "

  18. "من عاشق نگاه کردن به چشمان تو هستم، زیرا من رو آروم میکنه و هیچ چیز دیگه اینکارو نمیتونه بکنه

  19. "من خوشحالم که تو فکر می کنی، من خوشحالم که تو درک می کنی، من خوشحالم که تو بسیار سرگرم کننده ای برای من، اما بیشتر از همه من خوشحالم که تو همسر من هستی. دوستت دارم!"

  20. "نماز پاسخ من، آرزوی کامل من، رویای من است".

  21.تو نهایت ارزوی من هستی و بس..

  پیامک عاشقانه به شوهر

  حتما بخوانید: چگونه می توانیم یک زن خوب باشیم

  22. "سپاسگزارم از اینکه با تو ملاقات کردم، تنها با شادی که به زندگی من می آورید، پیشی گرفت زندگیم دگرگون شده."

  23. "همه چیزهایی که انجام می دهی، منبع شادی برای من است. من هرگز نمی تونم غمگین باشم وقتی که من اطراف توهستم،همسر عزیز من. دوستت دارم!"

  24. "تمام روزهای من با تو روزهای ارزش زندگی است. من فراموش کرده ام که احساس تنهایی را دوست دارم. "

  ن : احمدرضا کرامت
  ت : پنجشنبه 2 اسفند 1397
  تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

  تصمیم گیری که با آن می توانید در زندگی به سعادتمندی برسید

  مردم اغلب می گویند که تصمیم گیری در مسایل مهم زندگی سخت است.

  متأسفانه همه ما باید همیشه تصمیم بگیریم، از جمله مسائل بی نظیر مانند تصمیمات در حال تغییر در زندگی مانند کجا و چه چیزی باید مطالعه کنیم، و با چه کسی باید ازدواج کنیم.

  بعضی از افراد تصمیم گیری را بی وقفه به جستجوی اطلاعات بیشتر و یا گرفتن نظر دیگران توصیه می کنند. دیگران با تصویب رای، تصمیم گیری را به کار می گیرند.

  در اینجا ما ایده هایی را ارائه می دهیم که برای کمک به کسانی که برای سعادتمندی و تصمیم گیری های بزرگ یا کوچک تلاش می کنند، ارائه می شود.


  تصمیم گیری چیست؟

  تصمیم گیری چیست

  حتما بخوانید: 7 مهارت مهم که در هنگام تصمیم گیری به کارتان می آید

  تصمیم گیری شامل انتخاب بین راه حل های ممکن برای حل یک مشکل است. تصمیم گیری می تواند از طریق یک فرآیند بصری یا منطقی یا ترکیبی از دو صورت انجام شود .

  بینش

  ارزش این است که شهود خود را در نظر بگیریم؛ زیرا یادگیری شما درباره زندگی وسعادتمندی را نشان می دهد.

  بنابراین، ارزش خواندن احساسات خود را از نزدیک بررسی کنید، به خصوص اگر حس قوی نسبت به یک عمل خاص داشته باشید و یا احساس کنید که توجیه شده است.

  استدلال

  استدلال استفاده از حقایق و ارقام در مقابل شما برای تصمیم گیری است.

  استدلال ریشه در اینجا و حال دارد. با این وجود، می تواند جنبه های احساسی را به تصمیم گیری و به ویژه مسائلی از گذشته نادیده بگیرد که ممکن است راه تصمیم گیری را تحت تأثیر قرار دهد.

  شهامت یک روش کاملا قابل قبول برای تصمیم گیری است، اگرچه معمولا زمانی مناسب تر از تصمیم گیری طبیعی است و یا نیاز به سرعت دارد .

  تصمیمات پیچیده تر نیازمند رویکردی رسمی و ساختاری است که معمولا شامل شهود و استدلال است.

  یکی از راه های انجام این کار این است که دو جنبه را به نوبه خود اعمال کنید. مفید است که با ذهن شروع کنید و حقایق و ارقام را جمع آوری کنید. هنگامی که شما یک تصمیم واضح دارید، این نوید بینش و شهود است.

  اگر نه، یک نگاه دیگر داشته باشید و ببینید که آیا می توانید این کار را بکنید چرا نه.


  تصمیم گیری موثر برای سعادتمندی

  مهارت تصمیم گیری چیست؟

  حتما بخوانید: آموزش مهارت تصمیم گیری به کودک خود

  تصمیمات باید قابل اجرا باشند، چه در سطح شخصی و چه در سازمان. بنابراین شما باید به تصمیم شخصی متعهد باشید و بتوانید دیگران را از شایستگی های خود متقاعد سازید.

  بنابراین برای یک پروسه تصمیم گیری موثر، باید اطمینان حاصل شود که شما قادر به انجام این کار هستید.


  چه چیزی می تواند مانع تصمیم گیری موثر شود؟

  انواع تصمیم گیری

  حتما بخوانید: شک و تردید در تصمیم گیری چیست؟

  تعدادی از مشکلات وجود دارد که می تواند مانع تصمیم گیری موثر شود. این شامل:

  1. اطلاعات کافی ندارید

  تصمیم گیری درست در زندگی

  حتما بخوانید: تقویت مهارت تصمیم گیری

  اگر اطلاعات کافی نداشته باشید، نمی توانید احساس کنید که هیچ تصمیمی اتخاذ می کنید.

  زمانیکه برای جمع آوری اطلاعات لازم برای تصمیم خود، حتی زمانیکه مقیاس بسیار دقیق است، زمان بگذارید. در صورت لزوم، جمع آوری اطلاعات خود را اولویت بندی کنید با شناسایی اطلاعاتی که برای شما مهم است.

  2. اطلاعات بیش از حد

  به عنوان یک تاکتیک برای تاخیر در تصمیم گیری های سازمانی استفاده می شود، در حالی که افراد ،اطلاعات بیشتری را قبل از تصمیم گیری می گیرند.

  این مسئله اغلب می تواند با اتخاذ تصمیم همه افراد برای تصمیم گیری درباره اینکه چه اطلاعات واقعا مهم است و چرا و با تعیین یک زمان مشخص برای تصمیم گیری، از جمله مرحله جمع آوری اطلاعات، اغلب حل می شود.

  3. مشورت بسیاری از مردم در جمع

  هر کس دارای دیدگاه های خود و ارزش های خود است. و در حالی که مهم است بدانیم که این دیدگاه ها چیست و چرا و چه اهمیتی دارند، ممکن است برای یک نفر مسئولیت تصمیم گیری را بپذیرد.

  ن : احمدرضا کرامت
  ت : پنجشنبه 2 اسفند 1397
  تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

  بخشد و به یاد داشته باشید که چرا عشق خود را به یکدیگر متعهد می دانید.

  بهبود رابطه با همسر

  ازدواج پیوند نهایی بین دو طرف است. شما قول دادید که برای بهتر یا بدتر از دیگران عاشق شوید، اما گاهی اوقات چیزها تیره و تار می شوند. شاید شما مبارزه بدی داشته باشید، احساس می کنید خود را از بین می برید، یا ممکن است شما به سادگی به نقطه ای رسیدید که شما متوجه می شوید که شما نیاز به بهبود رابطه با همسر دارید. روابط نیاز به کار و تعهد برای حفظ عشق خود را به یکدیگر قوی است، و ازدواج استثنا نیست. با کمی تلاش، برخی از درک و کمی صبر، شما و همسرتان می توانید ازدواج خود را بهبود بخشید و به یاد داشته باشید که چرا عشق خود را به یکدیگر متعهد می دانید.

  قسمت اول


  1.برای بهبود رابطه با همسر، به همسر خود گوش کنید

  روابط با همسر در دوران عقد

  حتما بخوانید: راه کارهای بهبود روابط زناشویی

  زوج هایی که برای مدت زمان طولانی با هم در ارتباط بوده اند اغلب چیزهایی را که برای خودشان گفته می شود، می گیرند. به عنوان مثال، همسر شما ممکن است به شما بگوید که چیزی که شما انجام می دهید، او را ناراحت کرده است، اما ممکن است فرض کنید که این یک معامله بزرگ نیست، زیرا تا مدت زیادی با هم بوده اید. با این حال، چیزهای کوچک هم می شوند و زمانی که شریک زندگی خود را احساس غیرقابل قبول یا غلط می کند، این امر می تواند به مسائل اعتماد و صمیمیت بزرگتر برسد.

  اگرهمسرتان به شما می گوید مشکلی وجود دارد، باید این بیانیه را به طور جدی بپذیرید. برای حل مشکل به تنهایی یا با هم کار کنید، اما مطمئن شوید که نگرانی شریک شما را جدی بگیرید. نیازهای شریک زندگی خود را مطرح کنید اگر همسر شما به شما از آنچه که او از رابطه می خواهد می گوید، باید تلاش کنید تا این اتفاق بیفتد یا با هم کار کنید تا یک سازش پیدا کنید.


  2. با همسرتان وقت کافی را صرف کنید

  بهبود رابطه با همسر

  روابط با همسر خود

  حتما بخوانید: اصول موفقیت در روابط زناشویی

  زمان کافی زمان است که شما بدون قید و شرط و به طور کامل برای همسر خود رزرو کنید. مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، باید این زمان را برای همسر خود رزرو کنید. زنگ تلفن در مقابل همسرتان خم شوید و آن را خاموش کنید. گوش دادن به یکدیگر، نشستن با یکدیگر، تماشای یکدیگر. لذت بردن از حضور یکدیگر و لذت بردن از هم بودن. این را حداقل یک بار در هفته برای 30 تا 60 دقیقه انجام دهید.


  3. باز بودن و صادق بودن با یکدیگر

  بهبود رابطه با همسر

  رابطه عاطفی با همسر

  حتما بخوانید: نحوه رفتارهای عاشقانه با همسر

  صداقت در ارتباط بسیار مهم است، به ویژه اگر شما ازدواج کرده اید. شما می خواهید احساس کنید که می توانید به همسر خود اعتماد کنید، و شما می خواهید شریک زندگی خود را به همان شیوه احساس کنید. اما صداقت و آگاهی بیش از فقط بیان حقیقت است؛ این نیز بدان معنی است که اطلاعات را محروم نمیکند و نه زمانی که چیزی را که میخواهید آدرس دهید، برگرداند.

  هرگز به شریک زندگی خود دروغ نگویید حتی دروغ کوچک، مانند گفتن چیزی باعث نمی شود که شما به طور مخفیانه به آن آسیب برساند، در نهایت ممکن است به خشم و استدلال تبدیل شود. همسر خود را به امید و رویاهای مخفی، عمیق ترین ترس و سایر چیزهایی که پنهان کرده اید بگویید.

  اجازه دهید شریک زندگی خود را باز کرده و با شما نزدیک تر شود. این می تواند به ایجاد اعتماد و ایجاد حس قوی از صمیمیت و محبت کمک کند.


  4.کار در مصالحه می تواند دشوار باشد
  بهبود رابطه با همسر

  مهارت ارتباط با همسر

  حتما بخوانید: قوانین عشق و روابط

  به ویژه هنگامی که احساسات بعد از بحث به سرعت بالا می روند. این استدلال می تواند رابطه شما را در خطر قرار دهد. طبیعی است که با هم اختلاف نظر داشته باشید و یا حتی از زمان حال به بحث برسید، اما شما باید مایل باشید که به نام توافق و همکاری با شما کنار بیایید.

  از استدلال ها به عنوان چیزی که باید "برنده" شود فکر نکنید. این تفکر خطرناک است، زیرا شما و همسرتان در برابر یکدیگر قرار دارید.

  بیایید از چیزهایی که ارزش مبارزه را ندارند. حتی اگر شما اشتباه نکنید. استرس و سرخوردگی یک استدلال ، ارزش ندارد.

  مصالحه رابطه شما را قوی تر می کند. هنگامی که شما هر دو نیاز خود را کنار بگذارید، از جمله نیاز به درست بودن، شما می توانید با هم به عنوان یک تیم برای بهبود هر دو طرف همکاری کنید.


  5.برای بهبود رابطه با همسر ،از کلمه "من" استفاده کنید

  ارتباط صمیمانه با همسر

  حتما بخوانید: چگونه برای همسر خود زن جذاب باشیم؟

  هنگامی که شما و همسرتان اختلاف نظر دارند، مهم است که از اتهامات و توهین ها اجتناب کنید. یکی از راه های بسیاری از همسران به طور ناخواسته به شرکای شما آسیب می رساند با استفاده از اظهارات "شما" به جای اظهارات "من". با استفاده از اظهارات "من" می توانید به جای اینکه احساسات شریک خود را آسیب برسانید، احساسات خود را بیان کنید و گفتگو مثبت و مثبت را تبلیغ کنید.

  • کلمه "من" این مکالمه را به گونه ای تنظیم می کند که بر روی احساس، نه بر سرزنش و گناه تمرکز کند. به عنوان مثال، "من متوجه شدم که شما در طول این گفتگو خسته شده اید و من احساس می کنم که احساسات من را در نظر نمی گیرید".
  • مولفه رفتار باید با واقعیت های وضعیت روبرو شود، احساسات شما باید به طور مستقیم با این رفتار مرتبط باشند، و اثر باید پیامدهای مشخصی را بیان کند یا از احساسات شما در این مورد حمایت کند.
  • فقط روی تأثیرات ملموس مشکل فعلی تمرکز کنید.

  6. هرگز به شریک زندگی خود نگویید

  بهبود رابطه با همسر

  گرم شدن رابطه زناشویی
  ن : احمدرضا کرامت
  ت : چهارشنبه 5 دی 1397
  تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

  چگونه با دختر و دختران صحبت کنید

  آیا شما دچار لکنت و فراموشی نام خود می شوید، هر زمان که با یک دختر صحبت می کنید؟ در صورتی که چنین باشد، زمان آن است که چندین نکته را بدانید تا بتوانید خود را در یک رابطه نگه دارید و علاقه ی دختران را به هیچ وجه از دست ندهید. برای صحبت کردن با دختر، به شیوه ی دوستانه و با احساس ابراز علاقه به افکار خود، صادقانه و با استفاده از زبان بدن باز احساس و رفتار کنید. این ممکن است به نظر می آید ارعاب، اما با تمرین کمی، شما باید قادر به صحبت کردن با هر دختر خواهید بود

  قسمت اول


  شروع یک مکالمه

  1. از چشم خود برای صحبت با دختر و دختران استفاده کنید

  دختر زیبا

  حتما بخوانید: چگونه شخصیت یک دختر را در دوران نامزدی بشناسیم؟

  برای انجام این کار دقیق و جالبی نیاز نیست . فقط به او لبخند بزنید، چشمان خود را روی دختر قفل کنید و از دور نگاه کنید، و پس از گذراندن زمان همچنان به او نگاه کنید. شما مجبور نیستید فعلا چیزی در مورد خودتان به او بگویید؛ در عوض، شما می توانید برای اولین بار او را در مورد خودتان کنجکاو کنید. البته اگر قبلا دختر را شناختید، پس خیلی سخت کارتان سخت نیست و به او سلام کنید. اگر احساس می کنید اعتماد دارید،خودتان را بهش معرفی کنید

  • اطمینان حاصل کنید ، زبان بدن با اعتماد به نفس را به عنوان رویکرد خود در مقابل دختر نگه دارید. سر خود را بالا نگه دارید، چشم خود را به طور مستقیم در نگاه دختر انداخته و حرفهاتون را ادامه دهید
  • اگر به مدت طولانی صبر کنید، ممکن است احساس نادیده گرفتن او را احساس کنید.

  2.خودتان را به دختر و دختران معرفی کنید

  عکس دختر زیبا ایرانی

  حتما بخوانید: 9 راه عاشق کردن زنان و دختران به سمت خود

  همه باید این کار را انجام دهند. بگویید "سلام، من علی هستم - نام شما چیست؟" یا، "من علی هستم، خوشحالم که با شما ملاقات می کنم." شما همچنین می توانید با درخواست از او در مورد چیزی که وجه مشترک دارید، مانند یک کلاس که هر دو شما آن را دارید صحبت کنید. هنگامی که او پاسخ می دهد و نام خود را به شما می دهد، دست خود را بچرخانید و به آرامی تکان دهید. اگر قبلا دختر را می شناختید، می توانید فقط سلام کنید و از نام او استفاده کنید.

  • هنگامی که نام دختر را می دانید، چند بار از آن استفاده کنید، بنابراین او فکر می کند که شما واقعا در مکالمه راغب و مشتاق هستید . فقط یک یا دو بار کافی است

  3.نقش برای دختر و دختران بازی نکنید و خودتان باشید

  زیباترین دختر ایران

  حتما بخوانید: ویژگی های رابطه ی پدر و دختری

  اجازه دهید که دختر ببیند که شما واقعی هستید و نقش بازی نمی کنید. اگر شما یک مرد خجالتی، خنده دار هستید، خنده دختر را در بیاورید. اگر جدی تر هستید، با او درباره موضوعاتی که جالب و معنی دار هستند،صحبت کنید. همچنین، شما باید در مورد دختر چیزهایی بفهمید. این بخشی از خود بودن است. اما هر کاری که می کنید، اطمینان حاصل کنید که تمام وقت خود را صرف صحبت کردن درباره خود نکنید، از دختر سوالاتی بپرسید و باید واقعا به پاسخ او علاقه نشان دهید.

  • به یاد داشته باشید، در حالی که مهم است که خودتان باشید، باید به چیزهای غیر عادی تر، نوعی از ویژگی هایی که مردم می گویند، برگردید."باید ابتدا دختر را بشناسید" سعی کنید در مورد چیزهایی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید صحبت کنید.

  4.لبخند به دختر بزنید

  زیباترین دختر سال ایران

  حتما بخوانید: ویژگی های رفتار زنان که برای مردان بیشترین جذابیت را دارد

  لبخند به دختر می تواند بسیار به شما کمک کند. این نشان می دهد که شما از مکالمه لذت می برید و احساس راحتی می کنید که باعث می شود دختر نیز با شما صحبت کند. سعی کنید یک عبارت طبیعی داشته باشید که لب های شما کمی لبخند زده باشد. شما مجبور نیستید تمام وقت لبخند بزنید، اما ابتدای مکالمه لبخند زدن در لحظات کلیدی، می توانید دختر را احساس کنید. اگر او می گوید چیزی خنده دار است، بخند...

  • لبخند زدن ، دختر را در راحتی قرار داده و باعث می شود دختر هم از شما خوشش بیاید.
  • تمام وقت، لبخند نزنید، بدیهی است در تمام لحظات همیشه لبخند مناسب نیست.

  5.از چیزهای شخصی دور بمانید

  دختر تنها

  حتما بخوانید: 40 نکته در مورد آداب معاشرت با خانم ها

  اگر دختر را دوست دارید، مطمئنا، هدف این است که او را در سطح عمیق حس ببرید، اما این بدان معنا نیست که شما باید در مورد غم و اندوه خود و در مورد مرگ مادربزرگتان صحبت کنید. در عوض موضوعات ناخوشایند، حرفهایی را انتخاب کنید که در مورد آنها مانند حیوانات خانگی، گروه های مورد علاقه خود و یا سرگرمی صحبت کنید، به طوری که قبل از اینکه واقعا متوجه یکدیگر باشید، دختر را ناراحت نکنید.

  • انتخاب موضوع های عادی برای شروع، به این معنی نیست که شما باید مباحث خسته کننده را انتخاب کنید . شما لازم نیست که در مورد آب و هوا حرف بزنید .فقط موضوعات را شخصی نکنید. مگر اینکه در جایی زندگی کنید که در آن مردم واقعا در آب و هوا علاقه مند هستند، در مورد آن صحبت کنید.
  • جریان مکالمه را دنبال کنید. گاهی اوقات دو نفر واقعا سریع پیش می روند و سریعتر از انتظار با هم صمیمی می شوند و حرفهای عمیق تر را می توان پیش برد.

  قسمت دوم


  1. یافتن زمینه مشترک با دختر و دختران

  روز دختر

  حتما بخوانید: چگونه مرد مورد علاقتون را به سمت خودتون جذب کنید؟

  سعی کنید موضوع را در جهت زمینه مشترک با دختر
  ن : احمدرضا کرامت
  ت : چهارشنبه 5 دی 1397
  تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

  عمومی هستند

  راهنمای مقدماتی تبلیغات اینترنتی یا تبلیغات آنلاین

  تبلیغات آنلاین چیست

  کاملا مشخص است که هر کسب و کار دارای نوعی از حضور اینترنتی است - آنها می توانند بزرگ یا کوچک باشند، محصولات و خدمات را به فروش می رسانند، بسیار خاص و یا عمومی هستند - همه آنها یکسان می خواهند برای رسیدن به بیشترین تعداد افراد در حالی که حداقل مقدار منابع را سرمایه گذاری می کنند و گرفتن حداکثر مزایا امکان پذیر است .

  خوب، یک روش بسیار کارآمد برای دستیابی به همه اینها در حالی که تمام مشتریان بالقوه خود را می شناسید تا کسب و کارتان را بدانند و همزمان در آن شرکت کنید تبلیغات اینترنتی یا تبلیغات آنلاین است

  بر خلاف تبلیغات سنتی، اینترنت تبلیغات به طور فزاینده در دسترس تر برای هر کسب و کار است و شما را قادر می سازد تا به سرعت، به راحتی، موثر و مقرون به صرفه هدف خود را دنبال کنید . به همین دلیل در میان کسب و کارها بیشتر با حضور آنلاین به دست می آید.

  بنابراین، در حالی که داشتن وبلاگ ضروری است، حضور در شبکه های اجتماعی ضروری است و داشتن استراتژی بازاریابی آنلاین ضروری است . واقعیت این است که تبلیغات اینترنتی نیز ضروری است و در حال تبدیل شدن به یک اقدام عادت و ضروری است.

  شما باید بدانید که چرا تبلیغات اینترنتی بسیار مهم است، چه نوع تبلیغاتی وجود دارد و چه نکاتی برای پیروی از بهترین نتایج باید دنبال شود. و این دقیقا همان چیزی است که ما به شما نشان خواهیم داد.بزن بریم راهها رو ببینیمsmiley

  تبلیغات اینترنتی JLO GIF


  بزرگترین مزیت تبلیغات در اینترنت چیست؟

  تصور کنید که در یکی از بهترین خیابان های جهان یک فروشگاه جذاب داشته باشید، 24 ساعت شبانه روز، 365 روز در سال باز کنید . این بیشتر یا کمتر چیزی است که هنگام سرمایه گذاری در تبلیغات اینترنتی انجام می شود. شما به طور خودکار برای هزاران نفر که به دنبال کل زندگی خود هستند و حتی نمی دانید که وجود داشته اند، قابل مشاهده است هستید.

  علاوه بر این، شرط بندی در تبلیغات آنلاین بسیار مهم است برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک به طور یکسان، از آنجا که تنها با چند دلار شما قادر خواهید بود برای دیدن دید بهتر ، که قطعا به افزایش ترافیک به وب سایت شما و افزایش در فروش آنلاین کمک می کند.

  بطور خلاصه ، یک کمپین تبلیغاتی پرداخت شده اینترنتی که به خوبی طراحی شده و اجرا می شود ،می تواند موفقیت شما را افزایش دهد.

  اما این چیزی است که بیشتر مردم از آن مطلع می شوند؛ شاید همین دلیل است که تبلیغات اینترنتی هر سال میلیون ها و میلیون دلار در سراسر جهان انجام می شود . در واقع، در کنار بازاریابی محتوا و بازاریابی ویدئویی ، تبلیغات آنلاین یکی از بزرگترین مناطق رو به رشد در اینترنت است.

  تبلیغات آنلاین بسیار جذاب است و علاوه بر آن تقسیم بندی بهتر آگهی شما را امکان پذیر می سازد تا بتوانید به هر نوع مخاطبی که می خواهید دسترسی پیدا کنید .

  همه اینها را می توان در یک روش موثر ، ساده ، انعطاف پذیر ، قابل اندازه گیری و کم هزینه انجام داد. علاوه بر این، شما می توانید عملکرد تبلیغات خود را در زمان واقعی ببینید و ببینید آنها کار می کنند یا خیر .

  و اگر هنوز به دلایل بیشتری برای تبلیغ، تبلیغات اینترنتی نیاز دارید، در اینجا ده دلیل عمده وجود دارد که نشان می دهد واقعا برای کسب و کار شما ضروری است :

  انواع تبلیغات اینترنتی

  بنابراین اکنون که می دانید باید سرمایه گذاری کمی از پول خود را در تبلیغات پرداخت کنید. ما حتی می خواهیم به شما بگوییم که بهترین شکلتبلیغات اینترنتی چیست و بهترین راه حل برای رسیدن به اهداف شماست. آیا شما به دنبال افزایش ترافیک به وب سایت خود هستید ، به دست آوردن دید ، ورود به بازارهای جدید ، بهبود تصویر نام تجاری خود ، حفظ مشتریان ، افزایش فروش ، دستیابی به ROI مثبت یا هر اهدافی دیگر که می خواهید انجام دهید. بگذار چک کنیم!


  9 راه برای تبلیغ در اینترنت

  تبلیغات آنلاین اینستاگرام


  1.تبلیغات در موتورهای جستجو

  یکی از روشهای تبلیغاتی اغلب استفاده شده در اینترنت، بازاریابی موتور جستجوگر (SEM) است و البته گوگل همه آنها را به خاطر می آورد.

  در حقیقت، غول فناوری عظیم دارای یک روش است، بنابراین شما با Google AdWords ، تبلیغات را حمایت می کنید.

  مزیت اصلی این نوع تبلیغات این است که آنها بهبود موقعیت وب سایت شما را از طریق تبلیغات پرداخت می کنند . به این ترتیب، شما می توانید محصولات خود را، خدمات یا محتوا را از طریق سرویس تبلیغاتی Google تبلیغ کنید. کاربران به راحتی شما را پیدا خواهند کرد، زیرا تبلیغات شما در نتایج جستجو مربوطه نمایش داده خواهد شد.

  این نوع تبلیغ معمولا با پرداخت هر کلیک ( PPC ) کار می کند. به این معنی که شما فقط برای هر کلیک ساخته شده در تبلیغات خود پرداخت می کنید و اگر چه راه های دیگری وجود دارد، این بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این بسیار شخصی قابل تنظیم است و شما می توانید حداکثر تعداد کلیک هایی که می خواهید برای یک کلمه خاص پرداخت کنید را انتخاب کنید .

  از لحاظ فرمت، تنها چهار خط متن پشتیبانی می شود و به روش زیر توزیع می شود: 25 حرف در عنوان ، 70 در متن و35 در URL .

  به عنوان مثال، فرض کنید شما مایل باشید برای یک هتل در جزایر فیجی در ماه آینده رزرو کنید و در Google جستجو کنید: "بهترین هتلهای جزایر فیجی". همانطور که می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید، در نتایج جستجوی بالایی، تبلیغات وجود دارد و برای آنهایی که پایین تر هستند، نتایج ارگانی که از طریق تکنیک های جستجوگرفته شده قرار دارند .نتایج اخیر نشان می دهد که کسب و کار شما با قرار دادن آن در رتبه بندی اول قابل مشاهده است:

  تبلیغات آنلاین رایگان

  همانطور که برای استفاده از آنها، تبلیغات موتور جستجوی بیشتر توسط تبلیغ کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد که هدف اصلی آنها ترافیک وب و تبدیل آنها است ، زیرا با این نوع تبلیغات شما به کاربران جستجوی محصولات شما می رسیم.علاوه بر این، این یکی از ساده ترین و کارآمدترین تکنیک های تبلیغاتی است.


  2.تبلیغات در شبکه های اجتماعی
  احمقانه است که قدرت شبکه های اجتماعی را برای کمک به شما در موفقیت کسب و کار نادیده بگیرید و در استراتژی بازاریابی دیجیتال مؤثر است، اما تبلیغات در شبکه های اجتماعی به لطف کارآیی آن، به طور پیوسته بیشتر دنبال کنندگان شما را به دست می آورد.

  در حقیقت، اکثر شبکه های اجتماعی امکان ایجاد تبلیغات در سیستم عامل های خود را ارائه می دهند، چه اینکه پیام ها و محتوا را تبلیغ کنند و یا تبلیغاتی خاص ایجاد کنند. فیس بوک ، توییتر ، ، Instagram و یوتیوب فقط برخی از آنها هستند.

  علاوه بر این، آنها به شما اجازه می دهند بخش عمومی مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید و با این کار می توانید انتخاب کنید کدام گروه از افرادی را که میخواهید به آنها دسترسی پیدا کنید . با پیام های تبلیغاتی شما قادر به رسیدن به بیشتر مردم، موقعیت بالاتر و گزینه های بیشتری برای به دست آوردن نتایج موفقیت آمیز هستید.

  اگر میخواهید حضور خود را در شبکههای اجتماعی به حداکثر خود برسانید، شناختن و ترافیک به سمت پروفایلهای اجتماعی خود و وبسایت، گزینه خوبی برای شماست.

  ن : احمدرضا کرامت
  ت : چهارشنبه 5 دی 1397
  تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

  دریافت می کنید

  نحوه ایجاد یک پایگاه داده مشتری برای افزایش فروش شما

  پایگاه داده مشتریان

  برای انجام سرمایه گذاری موفقیت آمیز در دراز مدت، ضروری است که در رابطه با مشتریان خود کار کنید . و یکی از بهترین راه های انجام این کار، استفاده از اطلاعاتی است که از آنها دریافت می کنید! به همین دلیل است که امروز ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک پایگاه داده از مشتریان خود برای حفظ و افزایش فروش خود بسازید.

  شما یاد خواهید گرفت که چه پایگاه داده ای ، چه نوع اطلاعاتی را که می توانید جمع آوری کنید و مزایایی که می تواند به کسب و کار شما منجر شود . ما همچنین به شما نحوه ایجاد یک پایگاه داده و بهترین شیوه ها را برای به دست آوردن بیشترین استفاده از آن نشان خواهیم داد. یادداشت بردار!

  پایگاه داده مشتری چیست و اهمیت آن برای کسب و کار شما چیست؟

  همانطور که توسط متخصصین بازاری توضیح داده شده است ، یک پایگاه داده مشتری مجموعه ای از اطلاعات برای هر مشتری است که مربوط به کسب و کار شما است. اما منظور ما از «مرتبط» چه چیزی است؟ «معنی» چیست؟این رابطه به ماهیت کسب و کار شما و نیازهای خاص شما وابسته است.

  مدیریت بازاریابی

  بنابراین، یک پایگاه داده مشتری می تواند شامل اطلاعات تماس (پست الکترونیکی، تلفن و غیره) به مشخصات و جزئیات مربوط به معاملات انجام شده باشد. نوع اطلاعاتی که شما از مشتریان خود درخواست می کنید همیشه بستگی به ابزار مورد استفاده برای کسب و کار شما و استراتژی های بازاریابی شما دارد.

  به عنوان مثال، صاحب کسب و کار املاک می داند که مردم معمولا یک خانه را تنها یک بار در زندگی خود خریداری می کنند، به همین دلیل نیازی نیست که اطلاعات مربوط به تنظیمات خریدار خود را ذخیره کنید ، بر خلاف یک آرایشگر که مشتریانش معمولا یک یا چند بازدید کننده در هر ماه انجام می دهند.

  بنابراین ایجاد یک پایگاه داده بهترین راه برای حفظ اطلاعات مشتریان شما است و به روز می شود . همچنین به شما اجازه می دهد با مشتریان و چشم انداز خود تماس بگیرید، وفاداری ایجاد کنید، خدمات بهتر و فروش خود را ارتقا دهید.

  برای خلاصه، یک پایگاه داده ارزشمند از دیدگاه بازاریابی چیست؟

  ایده ها

  داشتن اطلاعات از مشتریان خود، از اطلاعات تماس به تنظیمات خاص خود شما اجازه می دهد:

  • فروش خود را از طریق تکنیک هایی مانند بازاریابی ایمیل ، بازاریابی تلفنی یا بازاریابی تلفنی افزایش دهید.
  • با استفاده از استراتژی های بازاریابی مجدد مشتریان قدیمی یا غیر تصمیم گیری را بازیابی کنید .
  • ارائه تبلیغات شخصی با توجه به مشخصات خود در پایگاه داده خود (به ترتیب در حالت پرداخت، خرید اولیه و غیره) برای هر مشتری طراحی شده است.
  • مشتریان و چشم انداز خود را در مورد اخبار، پیشنهادات ویژه و غیره مطلع کنید.
  • ارائه مراقبت های کافی ، که به دلیل ثبت مشخصات خاص هر مشتری در پایگاه داده شما امکان پذیر است.

  چه نوع اطلاعاتی را می توانید در پایگاه داده مشتری خود جمع آوری کنید؟

  اگر ما در مورد چگونگی ایجاد یک پایگاه داده مشتری فکر کنیم ، سه منبع اصلی اطلاعات وجود دارد که عمدتا نوع داده هایی را که می توانید جمع آوری کنید تعیین می کند . آنها عبارتند از:

  • کار تو
  • وبسایت شما
  • شبکه های اجتماعی شما

  کار تو

  این به شما اجازه می دهد اطلاعات دقیق تر و دقیق مربوط به مشتریان واقعی را بدست آورید: می توانید نام خریداران خود، آدرس، تلفن یا ایمیل خود، کارت اعتباری خود، محصولی که خریداری کرده اید، چه تاریخی انجام داده اید، و غیره ثبت کنید .

  وبسایت شما

  وب سایت شما علاوه بر "پوشش مجازی" کسب و کار شما و یا نامه کتبی شما، یک منبع بسیار کامل و ارزشمند از اطلاعات خاص در مورد مخاطب شما است.

  استراتژی بازاریابی دیجیتال چیست

  با استفاده از یک ابزار رایگان مانند Google Analytics می توانید بدانید که چه کسی از سایت شما بازدید می کند، چه بخش ها یا محصولات مورد بررسی قرار گرفته اند، از کجا آمده اند، چه مدت در وب سایت شما بوده اند و غیره.

  شبکه های اجتماعی شما

  علاوه بر داشتن فضای مجازی برای جذب مخاطبان و موقعیت و ارتقاء نام تجاری شما ، شبکه های اجتماعی منبع عالی برای اطلاعات شما برای پایگاه داده شما هستند.

  علاوه بر تجزیه و تحلیل پروفایل پیروان خود، پس از ارسال پست در فیس بوک ، توییتر و غیره. شما می توانید تاثیر هر نوع انتشار را برای افرادی که علاقه مند به پیشنهادات شما هستند ، بررسی کنید، تعداد دفعات به اشتراک گذاشته شده، دریافت دوست داشتن و گرفتن نظرات.

  به این ترتیب می توانید بهترین مخاطبان خود را ثبت کنید و استراتژی بازاریابی محتوا را بهبود ببخشید . شما همچنین می توانید کاربران را تجزیه و تحلیل کنید که بر اساس معیارهایی مانند سن، جنسیت و موقعیت مکانی به عنوان یک مکمل مطالعات بازار خود وارد یک نمایه جمعیت شناسی خاص شوید .

  چگونه می توانم از پایگاه داده مشتری خود استفاده کنم؟ معرفی 3 مورد مهم و سودمند برای استفاده

  همانطور که شما ممکن است متوجه شوید، اطلاعاتی که می توانید از مشتریان و چشم انداز خود دریافت کنید و همچنین راه هایی برای دریافت آن بسیار متفاوت است. حالا ببینیم معنای مشخصی از جمع آوری داده ها چیست و چه پایگاه داده مشتری می تواند باشد.

  آموزش بازاریابی دیجیتال

  طبق گفته متخصصان ، موارد استفاده شما برای اطلاعات جمع آوری شده متنوع هستند و حتی به خلاقیت شما بستگی دارد. با این حال، تقریبا می توانیم 6 مورد که مهمترین و سودآورترین هستند برای استفاده را تشخیص دهیم :

  1- تجزیه و تحلیل خرید

  ابتدا باید تحلیل خرید، یعنی مطالعه آنچه که اقلام خریداری شده توسط هر مشتری و نحوه به دست آوردن آنها به دست می آید، ذکر کنیم. این به خصوص برای بهبود وب سایت یا تجارت الکترونیک شما ، با بهینه سازی رابط کاربر، امکان توصیه محصولات مرتبط و غیره مفید است.

  این استفاده بر اساس این فرض است که پیش بینی رفتار یک کاربر یا مشتری بر مبنای اقدامات گذشته آن امکان پذیر است.چنین اطلاعاتی در مورد خرید می تواند برای همه نوع کسب و کار و صنایع مفید باشد.

  برای مثال، می توانید از کارت های اعتباری برای جلوگیری از تقلب استفاده کنید (این برای سایت های فروش آنلاین ضروری است). امکان دیگر این است که تجزیه و تحلیل الگوهای استفاده از تلفن را تحلیل کنید. اگر شما یک شرکت تلفن همراه دارید، می توانید مشتریانی را که همه ویژگی های جدیدی را که ارائه می دهید، خریداری کنید و پیشنهادات ویژه خود را ارائه دهید.

  2- پیش بینی فروش

  ن : احمدرضا کرامت
  ت : چهارشنبه 5 دی 1397
  تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر