close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

https://keramatzade.com/

موفقیت که با آن می توانیم به پول و ثروت برسیم

حتما بخوانید: موفقیت

بعضی افراد کل زندگی خود را صرف تعجب می کنند که چگونه در زندگی موفق باشند، اما هرگز آن را نمی بینند.

آیا شما متعجب خواهید شد که متوجه شوید که مخفی واقعا به چهار حوزه کلیدی می رسد؟

خوب، آن را انجام می دهد.

می بینید، موفقیت شخصی برای هر کسی که در چهار حوزه عمل می کند قابل دستیابی است .

هر کس می خواهد موفقیت شخصی و کلید موفقیت را بیاموزد. هر کس می خواهد یک زندگی شاد و سالم داشته باشد، کار معنی دار داشته باشد، از شغلی لذت ببرد و به استقلال مالی دست یابد. هر کس می خواهد جهان را تغییر دهد، مهم باشد، تا تاثیر مثبتی بر روی کسانی که در اطراف او هستند. هر کس می خواهد کاری را با زندگی اش انجام دهد.

کلیدهای موفقیت تنها یک بخش از اطلاعات هستند، یک ایده در زمان مناسب، که می تواند زندگی شما را در وضعیت مناسب تغییر دهد. من همچنین یاد گرفته ام که حقیقت بزرگ ساده است.

اگر می توانید این راهنمایی ها را دنبال کنید، می توانید زندگی خود را کنترل کنید و اهداف خود را به دست آورید.

همه ما یک هدف مشترک داریم

حتما بخوانید: 12 قانون موفقیت که لازم است بدانید

خوشبختانه برای بسیاری از ما، موفقیت شخصی ، هوش و توانایی بومی نیست. این خانواده ما، دوستان و یا مخاطبان نیستند که ما را قادر به انجام کارهای فوق العاده می کنند. در عوض، کلید موفقیت در زندگی ، توانایی ما برای به دست آوردن بهتر از خودمان در تقریبا تمام شرایط است. این توانایی شما برای انطباق و تغییر زندگی شما است.

شما در حال حاضر، در معرض عمیق توانایی هستید که اگر به درستی مهار و هدایت شده باشد، شما را قادر می سازد تا امور خارق العاده خود را با زندگیخود انجام دهید.

چهار کلید موفقیت

حتما بخوانید: موفقیت

کلیدهای موفقیت برای تغییر زندگی شما همواره یکسان بوده است.

 1. دقیقا همان چیزی را که میخواهید انتخاب کنید و جایی که میخواهید بروید.
 2. یک مهلت تعیین کنید و برنامه ای برای رسیدن به آنجا بگذارید. (به یاد داشته باشید، یک هدف تنها یک رویا با مهلت است.)
 3. اقدام خود را بر روی طرح خود انجام دهید هر روز کاری را انجام دهید تا به سمت هدف خود حرکت کنید.
 4. قبل از اینکه تصمیم بگیرید، تا زمانی که موفق نشوید، پیشاپیش حل نخواهید شد، که هرگز هرگز تسلیم نخواهید شد.

این فرمول کلید موفقیت شماست و برای تقریبا هر کسی که تا به حال آن را امتحان کرده است، کار کرده است. این نیاز به اکثر شما می توانید و بهترین کیفیت ها را داشته باشید. در توسعه و پیروی از این کلید ها به موفقیت شخصی ، شما را تکامل و رشد می کند تا شخص فوق العاده ای تبدیل شود.

یاد بگیرید چگونه موفق به تغییر زندگی موفقیت خود شوید

حتما بخوانید: اصول اولیه موفقیت چیست؟چگونه تبدیل به فرد موفقی شویم؟

بن فرانکلین در یکی از نقل قول هایش گفته: "مردان می توانند عقل خود را خریداری کنند یا از دیگران قرض بگیرند. تراژدی بزرگ این است که اکثر مردان ترجیح می دهند آن را بخرند، تا قیمت کامل را از لحاظ زمان پرداخت کنند. "

بزرگترین هدف شما در زندگی و موفقیت شخصی باید به دست آوردن بسیاری از آنها در حد امکان باشد و سپس از آنها برای کمک به انجام کارهایی که می خواهید انجام دهید و تبدیل شدن به فردی که می خواهید تبدیل شود، استفاده کنید.

مثلا:

اگر می خواهید یاد بگیرید چگونه یک کتاب بنویسید، می توانید یک گام توسط یک نویسنده پرفروش ایجاد کنید. با پیروی از راهنمای آنها برای نوشتن یک کتاب از اشتباهات خود و بهره گیری از سیستم های خود بهره مند شوید . این زمان شما را در آخر صرفه جویی خواهد کرد!

برنامه خود را برای موفقیت شخصی

حتما بخوانید: موفقیت چیست؟

شما زندگی خود را با دستیابی به تنها یک هدف مهم تغییر دهید ، یک الگو برای موفقیت شخصی در ذهن ناخودآگاه خود ایجاد می کنید. شما زندگی خود را تغییر می دهید و به طور خودکار هدایت می شوید و به سمت تکرار این موفقیت در چیزهای دیگری که می خواهید تلاش می کنید.

این بهترین راه برای بازگشت به زندگی شما است.

با غلبه بر ناسازگاری و رسیدن به یک هدف بزرگ در هر منطقه، خود را برای موفقیت در سایر مناطق برنامه ریزی خواهید کرد. به عبارت دیگر، شما یاد می گیرید که موفق شوید. هرچه بیشتر به دست می آورید، بیشتر می توانید به دست آورید. هر یک از کلید های موفقیت، به ویژه اول، باعث اعتماد به نفس و اعتقاد شما می شود که بار دیگر موفق خواهید شد و موفقیت های شخصی شما را به دست خواهید آورد.

سعی کنید از یک موفقیت در موفقیت شخصی خود برای رسیدن به یک هدف در زندگی حرفه ای یا در مدرسه استفاده کنید. در نهایت، شما یک اثر هم افزایی ایجاد می کنید و می بینید که موفقیت در همه جبهه ها آسان تر می شود.

پتانسیل نامحدود موفقیت

تنها محدودیت های واقعی در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید، داشته باشید. هنگامی که شما تصمیمی روشن و بدون قید و شرط برای تغییر زندگی خود را با رد کردن تمام محدودیت های ذهنی خود و پرتاب تمام قلب خود به انجام برخی از اهداف بزرگ می کنید، موفقیت شما تا حد زیادی تضمین می شود تا زمانی که شما متوقف نمی شوید.

https://keramatzade.com/Success-


ن : احمدرضا کرامت
ت : سه شنبه 7 خرداد 1398
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

عادت های خوب که با آن می توانیم زندگی را تغییر بدهیم

عادت ها 95٪ رفتار یک فرد را تعیین می کنند.

برخی از این عادت های خوب هستند. و برخی از آنها بد هستند

پس از مطالعه بیش از 30 سال در این زمینه، افراد موفق بیشتر در معرض توجه مشترک قرار دارند. آنها از عادت های خوب خود مراقبت می کنند و روشی روزمره را که بر رفتار، بهره وری و توانایی خود در دستیابی به موفقیت تأثیر می گذارد، ایجاد می کنند.

آنها آموخته اند که قدرت عادت های خوب خود را در حالی که از خود کنترل استفاده می کنند برای به حداقل رساندن بد آن ها استفاده کنند.

لیستی از عادتها هر کس باید در نظر بگیرد که قطعا احتمال دارد تا برای همیشه ادامه یابد. در واقع، این فهرست به سرعت برای بسیاری از مردم در حال استفاده است

به همین دلیل ما از چند کارشناس و کارآفرین موفق سوال زیر پرسیدیم:

"اگر شما مجبور بودید باقی مانده زندگی خود را تنها با سه عادت ادامه دهید، چکار می کردید؟"

بیایید ببینیم چه باید بکنیم ...

اولا بگذارید این کارشناسان موفق را ببینیم:

1-عادت های خوب برایان تریسی را می توانید انتخاب کنید

حتما بخوانید: چه عادت های خوب داشته باشیم تا به همه چیز برسیم؟

عادت 1: اهداف است

شما باید یک تنظیم کننده هدف عادی باشید و خودتان را از اهداف واضح و نوشته شده هر روز از زندگی خود اختصاص دهید، عادت های روزانه را ایجاد کنید. همه افراد بسیار موفق به شدت هدف گرا هستند.

عادت 2: نتایج حاصل شود

این از دو عمل تشکیل شده است.

اولین تمرین به طور مداوم یادگیری است تا شما در آنچه که انجام می دهید بهتر شوید.

دومین کار مدیریت زمان است. این به این معنی است که اولویت های بسیار روشن را در مورد آنچه شما انجام می دهید تنظیم کنید و سپس تمرکز خود را بر ارزشمند ترین استفاده از وقت خود تمرکز کنید.

عادت 3: به طور مداوم اقدام کنید

این واقعا مهمترین عادت برای موفقیت مادی است. این توانایی است که در کار با آن کار می کنید و سریع انجام می شود. توانایی شما در ایجاد و حفظاحساس اضطراب و تعصب برای عمل است. سرعت سریع در هر کاری که انجام می دهید برای موفقیت شما ضروری است.

شما باید از تعلیق غافل شوید، ترس های خود را کنار بگذارید و 100٪ به سمت دستیابی به اهداف مهم خود بگذارید. اگر یک کار سخت به نظر می رسد، شما باید آن را انجام تمام کنید و آن را از مسیر خارج کنید.

ترکیبی از جهت گیری هدف، جهت گیری نتیجه و جهت گیری عملی، در خود، عملا موفقیت بزرگی را تضمین می کند.

2-عادت های خوب جف Bullas را انتخاب کنید

حتما بخوانید: 10 رفتار مناسب آدم های شاد که در زندگی موفق هستند

3 عادت که من نمی توانستم انجام دهم، با روال صبح من تنظیم شده است.

روال صبح مثل یک شیار است که شما نسبت به آنچه شما می خواهید برای رسیدن به موفقیت هدایت می کند. روال من با یک دوش شروع می شود که من را بیدار می کند و انرژی می گیرم.سپس خوردن یک قهوه و یک لیوان بخار از چای لیمو و زنجبیل است که گاهی اوقات سرد شده است. در نهایت، من به مدت 30-40 دقیقه مدیتیشن انجام می دهم.

حتما بخوانید: میلیونرهای موفق چه عادت هایی برای کسب ثروت دارند؟

در این مرحله، ایمیل هام را باز نکردم و شبکه های اجتماعی را بررسی نکردم. بدون تعهد من هیچ چیز را در جهان به دست نمی آورم.پس متعهد باشید

عادت 1: یادگیری و خواندن مداوم

از آنجایی که یاد گرفته ام که بخوانم ،کتابها جایی برای یادگیری بوده اند.

هر روز مطالب را با خواندن یاد می گیرم. اغلب صبح و گاهی اوقات در شب. کتاب های افراد هوشمند و یادگیری زندگی آنها خیلی هیجان انگیز است.

خواندن و پذیرش آنها را درک کنید. شما نمیتوانید عادت های خوب را ایجاد کنید اگر ذهن خود را تغذیه نکنید.

عادت 2: یک مکان برای ایجاد وجود دارد

من یک زمان و مکان ایجاد می کنم. جایی که بتوانم "کار عمیق" را بدون وقفه انجام دهم.

یک مکان مقدس داشته باشید، از آن استفاده کنید. جایی که بر روی چیز دیگری تمرکز نکنید. فقط از فضای ایجاد شده استفاده کنید.

هنگامی که شما برای اولین بار شروع می کنید، هیچ چیز اتفاق نمی افتد ...

اما اگر از آن استفاده کنید چیزی اتفاق خواهد افتاد.

این عادت جایی است که شما اهداف پرشور خود را نشان می دهید. این "خودآموزی" شما است که با جهان به اشتراک گذاشته شده است.

عادت 3: ورزش

ما همیشه گفته ایم که ذهن و بدن جدا هستند. واقعیت این است که ما یک موجود هستیم و در هم آمیخته هستیم

مراقبت از بدن شما به معنی حرکت است. اگر از آن استفاده نکنید، آن را از دست می دهید و همانطور که بزرگتر می شوید، واقعیت آشکار می سازد و مریضی به سراغتان می اید.

من تا ده سال پیش تمام عمر دویده ام. امروز من دوچرخه سوار جاده ای هستم و درد عضلات دارم. من از تپه های شیب دار صعود می کنم و قلب ،مسابقه را به چالش می اندازد و ریه ها را پمپ می کند. من نمی توانستم بدون هیچ کدام از این عادت ها کار کنم.

3- عادت های خوب استیو اسکات را انتخاب کنید

حتما بخوانید: 10 عادت مالی بد که بچه ها نباید یاد بگیرند

اگر من مجبور شدم فقط سه عادت داشته باشم، پس من می توانم آنهایی را انتخاب کنم که در زندگی من حداکثر نتایج را فراهم کنند. این عادت هایی است که می دانم می توانم هر روز آن را انجام دهم، حتی زمانی که در خلق و خوی نیستم یا وقت زیادی ندارم ..

عادت 1: حداقل 5،000 جنبش مرحله را بدست آورید

هر روز از تمرینات پایه ای استفاده می کنم.راه رفتن، دوچرخه سواری و یا تمرینات ورزشی انجام می دهم. من حداقل برای 5000 مرحله تلاش می کنم. مطمئنا، اکثر روزها، من دوست دارم 10،000 تا 15،000 گام را انجام دهم. اما تعیین هدف برای ورزش به من کمک می کند تا 100٪ اطمینان داشته باشم که هر روز یک تمرین انجام می دهم.

عادت 2: تمرکز بر 3 "مهمترین وظایف"

تمرکز بر مهم ترین وظایف ، قبل از هر چیز دیگری، مشکل برنامه ریزی را از بین می برد و احساس شکست را نابود می کند و شما را در فعالیت های اولویتی متمرکز می کند.

عادت 3: انجام سخت ترین کار

من با برایان تریسی موافقم که بهترین راه برای متوقف کردن تعلیق کارها این است که روز خود را با "انجام کارهای سخت" شروع کنی. اگر بتوانید سخت ترین وظیفه را برای اولین بار انجام دهید، یک پیروزی بزرگ که تمامی وظایف پی در پی را آغاز می کند کسب می کنید. بنابراین، هر روز با تکمیل سخت ترین کار ، شروع به کار می کنم.

4-عادت های خوب دانیل اسکوکو را انتخاب کنید

حتما بخوانید: 10 عادت روزانه که سلامتی شما را تهدید می‌کند

عادت 1: خواندن دو کتاب در هر ماه

من به طور عمده کتاب های نگارگری را می خوانم، و تأثیر آنها بر زندگی حرفه ای و شخصی من در طول سال ها بسیار قابل توجه است.

عادت 2: نوشتن یک بیت هر روز

نوشتن کمک می کند تا ذهن خود را تیز نگه دارید، افکار خود را سازماندهی کنید، و اگر کار خود را منتشر کنید، می تواند شبکه شما را افزایش دهد و فوق العاده جالب باشد.

عادت 3: در حال حاضر زندگی می کنند

توجه و زندگی در حال حاضر نه در گذشته و در آینده است.

5-عادت های خوب جک کانفیلد را انتخاب کنید

حتما بخوانید: پولدار شدن با ترک چند عادت

عادت 1: مدیتیشن

ایجاد یک عادت مدیتیشن بهترین راه برای به دست آوردن مزایای طولانی مدت این تمرین است.

هرچه بیشتر تفکر می کنید، دسترسی بیشتری به شهود دارید که می تواند به شما در دستیابی سریعتر به موفقیت کمک کند. به همین دلیل است که وقتی ذهن شما روشن و متمرکز است و بدن شما آرام است، می توانید به اطلاعات داخلی و خارجی دسترسی داشته باشید، که می تواند به شما در تصمیم گیری های بهتر کمک کند.

عادت 2: تجسم

هنگامی که هر روز تمرین های تجسم را شروع می کنید، تمرکز و اعتماد به نفس شما به سرعت در حال افزایش است. تکنیک های تجسم استفاده شده توسط افراد موفق برای تجسم نتایج مطلوب خود را برای سنین قابل توجه است.

یکی دیگر از مزایای عظیم برای انجام کار تجسم باعث می شود که شما بیشتر با توجه به اهمیت چیزها، منابع و فرصت های مربوط به اهداف و رویاهای خود که ممکن است در غیر این صورت متوجه نباشید، متوجه شوید.

عادت 3: آنچه را به شما به ارمغان می آورد شادی است

من به شدت بر این باورم که همه ما با یک هدف عمیق و معنی دار متولد شده ایم. به نظر می رسد مشکل اکثر مردم این است که آنها با خواسته ها و انتظارات جامعه مدرن غرق می شوند و باعث می شود که آنها با هدف واقعی و اشتیاقشان ارتباط برقرار نکنند. برای برگشتن به مسیر، درباره آنچه که دوست دارید فکر کنید. پیدا کردن راه هدایت شده توسط این دو سوال اطمینان حاصل خواهید کرد که شما در تلاش برای پتانسیل واقعی خود و - مهم تر - یک زندگی معنی دار شاد هستید.

6-عادت های خوب هابیت فیل شهر را انتخاب کنید

حتما بخوانید: 7 عادت خوشحال بودن که می توانید به خوشبختی و زندگی بهتر برسید

عادت 1: عجول نباشید

تصمیم گیری را با احساسات انجام ندهید، آنها را منطقی نگذارید.

عادت 2: سرمایه گذاری در آنچه دوست دارید

منابع را شامل پول، زمان یا انرژی در مواردی که برای شما بی معنی است، هدر ندهید. در آنچه که برای شما ارزشمند است سرمایه گذاری کنید. نه فقط در بازار سهام، بلکه با چگونگی صرف زمان و انرژی شما.

عادت 3: برای خودتان فکر کنید

چالش تفکر متعارف و بررسی وضعیت از همه طرف. از سرمایه گذاری در کسب و کارهای با کیفیت تا انتخاب خانه، واقعا از طریق تمام تصمیمات خود فکر کنید.

چه عادت های خوب به موفقیت شما کمک می کند؟ یک نظر را در زیر بنویسید و ما با شما کمک خواهیم کرد.

source : https://keramatzade.com/Good-habits-with-which-we-can-change-life

عادت های خوب زندگی تغییرن : احمدرضا کرامت
ت : سه شنبه 7 خرداد 1398
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

عزت نفس و موفقیت فروش

هسته راکتور شخصیت شما عزت نفس شما می باشد.

حتما بخوانید: تعریف عزت نفس در دین اسلام

عزت نفس شما مهمترین بخش شخصیت شماست. این بخش احساسی از خود پنداری شماست. این "هسته راکتور" قدرت درونی شما است. این جزء عاطفی زندگی شماست. این مهمترین عنصر تک تعیین کننده نگرش و شخصیت شماست. این کلید موفقیت شما در زندگی است.

تعریف عزت نفس

حتما بخوانید: علائم داشتن عزت نفس پایین چیست؟

اعتماد به نفس شما موجب می شود که ببینید چقدر خودتان را دوست دارید. هر چه بیشتر به خودت خوش بگذرد، خودت را بیشتر قبول داشته باش و بپذیر و خود را به عنوان یک فرد ارزشمند احترام بگذار،که به این عزت نفس بالا می گویند. هرچه بیشتر احساس کنید که شما یک انسان عالی هستید، مثبت تر و خوشحال کننده تر هستید.

منبع خود انگیزه و عزت نفس

حتما بخوانید: افزایش عزت نفس با چند روشی که شخصیت شما را می‌سازد

عزت نفس شما میزان انرژی، شور و شوق و انگیزه خود را تعیین می کند. سطح اعتماد به نفس شما کنترل شیر بر عملکرد و کارایی شماست. اعتماد به نفس شما همانند سوخت در مراحل اول و دوم یک راکت انفجاری است.افرادی که دارای اعتماد به نفس بالایی هستند، در هر کاری که انجام می دهند، خوب عمل می کنند.

دوست دارید با عزت نفس چکاره شوید؟

حتما بخوانید: افزایش اعتماد به نفس در خانم ها

خود ایده آل شما جهت زندگی، رشد و تکامل برای یک فرد تعیین می کند. از سوی دیگر، تصویر خودتان، نحوه عملکرد شما را در حال حاضر تعیین می کند. شما تصویر خود را همانطور که در حال حاضر هستید، امروز، این لحظه می توانید ببینید. اعتماد به نفس شما تا حد زیادی وابسته به رابطه بین تصویر خودتان، نحوه عملکرد شما در فعالیت های روزمره شما و خود-ایده آل شما است.

تلاش برای انطباق و هماهنگی با عزت نفس

حتما بخوانید: 14 اصول افزایش اعتماد به نفس درمقابل دیگران

هر چه بیشتر فعالیت های روزانه خود را با شخصیتی که می خواهید تبدیل بشوید،تطبیق دهید عزت نفس شما بالاتر است. اگر ایده شما خوب سازماندهی، آرام، مثبت و به سرعت در حال دستیابی به اهداف خود باشد، و در واقع، شما رفتار خوب و منظم، آرام و مثبت، گام به گام به سمت اهداف خود می پردازید ، شما یک سطح بالایی از سلامت اعتماد به نفس خواهید داشت. شما دوست دارید و به خودتان احترام می گذارید. شما احساس آرامش و اعتماد به نفس خواهید کرد. شما خوشحال، سالم و خوش بین هستید. شما یک شخصیت با کارایی بالا خواهید بود

کلید موفقیت برای فروش و عزت نفس را توسعه دهید

حتما بخوانید: افزایش فروش آنلاین

عزت نفس پایه ای از یک خودپنداری مثبت است. عزت نفس بالا و خودپذیری عناصر بحرانی در موفقیت فروش هستند. بهتر است بیشتر خودتان را دوست بدارید و به خودتان احترام گذارید و در همه کارهایتان انجام دهید. توسعه و حفظ سطح بالایی از اعتماد به نفس، مهمترین کاری است که می توانید هر روز برای تمام اهداف خود را به دست آورید، انجام دهید.

تمرینات اکشن عزت نفس

در اینجا دو چیز است که شما می توانید بلافاصله برای انجام این ایده ها به عمل اقدام کنید

حتما بخوانید: هدف گذاری در فروش و روش های پیاده سازی آن

ابتدا، کلمات خود را تکرار کنید: "من خودم را دوست دارم! من خودم را دوست دارم! "دوباره و دوباره در طول روز. این کلمات قدرتمند شما را خوشحال تر می کند و بهتر عمل می کند.

دوم، به طور مداوم در مورد موفقیت های خود، نقاط قوت خود و "برنده" خود فکر کنید. هرچه بیشتر در مورد بهترین لحظات و تجربیاتتان فکر می کنید، بیشتر دوست دارید و به خودتان احترام می گذارید و بهتر عمل می کنید.

https://keramatzade.com/Self-esteem-with-which-you-can-succeed

عزت نفس موفقیت فروش


ن : احمدرضا کرامت
ت : سه شنبه 7 خرداد 1398
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

همیشه مثبت باشیم تا در زندگی موفق شویم​

مهمترین کیفیت برای موفقیت در کارآفرینی و در زندگی، کیفیت خوش بینی و مثبت بودن است.

حتما بخوانید: مثبت اندیشی و 11 نتیجه فوق العاده ی آن در زندگی

مهمترین کیفیت برای موفقیت در کارآفرینی و در زندگی، کیفیت مثبت بودن و خوش بینی است. خوش بینی ها انتظارات غیر واقعی از موفقیت دارند. به عنوان یک نتیجه، آنها مایل به انجام چیزهای بیشتر بدون اینکه دلسرد شوند.

نگرش مثبت و خوش بینی خود را حفظ کنید

حتما بخوانید: جذب انرژی مثبت


برای اینکه در کسب و کار موفق شوید و در هر فعالیتی که در آن پول خود را درگیر کرده اید، باید خوش بینی خود را با نفی گرایی تحریک کنید. شما باید برای سرمایه گذاری مشتاق باشید، اما باید در مورد تمام راه های مختلفی که پول شما ممکن است از دست برود، باید شکاک، انتقادی، مشکوک و خواستار باشید.

گوش دادن به دیدگاه های منفی

حتما بخوانید: چگونگی ساخت نگرش و طرز تفکر مثبت


بپرسید و با دقت به افرادی که نسبت به ایده شما نظر منفی دارند گوش دهید. به متفکران منفی بپردازید، زیرا دیدگاه هایشان ارزشمند هستند و به شما کمک می کنند که زمان و پول خود را به ثروت تبدیل کنید. من یک دوست دارم که یک وکیل است و او به بسیاری از افراد در زمینه سرمایه گذاری توصیه می کند. وقتی که کسی می آید و می خواهد سرمایه گذاری کند که او مطمئن نیست، می گوید، همه چیز درست است، من می خواهم شما را به دفترم بیاورم و می خواهم شما را به پشت میزم بنشانم و می خواهم این سرمایه گذاری را به شما ارائه کنم و می خواهم شما این سرمایه گذاری را نقد کنید همانطور که من بودم.

به دیگران کمک کنید که به طور صحیح و نگرش مثبت ارزیابی کنند

حتما بخوانید: جملات تاکیدی


به دیگران کمک کنید که در کارها و سرمایه گذاری ها با دید مثبت و واقع بین باشند.

خوش بینی ذهن شما را باز نگه می دارد

حتما بخوانید: 10 رفتار مناسب آدم های شاد که در زندگی موفق هستند

سعی کنید در تمام امور زندگی با دید مثبت مسایل را ببینید و فرکانس های مثبت از خود بفرستید تا اتفاقات خوب برایتان رخ دهد.، شما باید مثبت و خوش بینانه باقی بمانید و کنترل کامل وضعیت خود را داشته باشید.


مثبت زندگی زندگی موفق نگرش مثبت خوش بینی

https://keramatzade.com/We-are-always-positive-to-succeed-in-life


ن : احمدرضا کرامت
ت : سه شنبه 7 خرداد 1398
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

استراتژی موفقیت

حتما بخوانید: 5 عوامل کلیدی برای برنامه ریزی موفق استراتژیک

نقطه شروع موفقیت شغلی این است که شما رئیس خود را با دقت انتخاب کنید و از کار کردن برای یک فرد منفی اجتناب کنید. بخش عمده ای از شادیو رضایت شغلی شما بستگی به رابطه شما با برتری شما دارد.

حق انتخاب استراتژی موفقیت

حتما بخوانید: 8 مرحله مهم برای رسیدن به اهداف زندگیتان


انتخاب کار درست، در جای مناسب به انجام آن و رعایت حق مردم پایه ریزی موفقیت شغلی است.

در حال حاضر شما آماده هستید تا استراتژی طرز تفکر را اجرا کنید. استراتژی طرز فکر بر این حقیقت است که برخی از مشاغل در هر سازمان برای منافع سازمان نسبت به دیگران اهمیت بیشتری دارند.

تأثیر جریان نقدی در استراتژی موفقیت

حتما بخوانید: 14 عوامل کلیدی موفقیت کارآفرینی برای افزایش کسب و کار شما


استراتژی شغل یا موقعیت که بر جریان نقدینگی شرکت تأثیر می گذارد. در بیشتر شرکت ها، جریان نقدی توسط فروش و بازاریابی تعیین می شود و اگر می خواهید سریعا در این شرکت ها پیشروی کنید، باید راه خود را در عملکرد فروش و بازاریابی پیدا کنید.

چگونه می توان پول بیشتری در استراتژی موفقیت کسب کرد

حتما بخوانید: عوامل موفقیت سازمانی چیست؟


بسیاری از مردم می پرسند چگونه می توانند پول بیشتر در کارشان ایجاد کنند. وقتی آنها موضعشان را نشان می دهند، مشکل معمولا روشن است. آنها در زمینه های شرکت مشغول به کار هستند که احساس می شود از اهمیت کمتری نسبت به سایر مناطق برخوردار هستند. در نتیجه، خدمات آنها بسیار ارزشمند نیستند، مهم نیست که چقدر کار می کنند و یا کارشان را چگونه انجام می دهند. .

تمرینات عملی استراتژی موفقیت

حتما بخوانید: موفقیت


در اینجا دو چیز است که می توانید برای استفاده از استراتژی موفقیت و طرز کار در حرفه خود انجام دهید.

اول، موقعیت های شرکت خود را مشخص کنید که برای جریان نقدی و موفقیت شرکت مهم هستند. پیدا کردن مهارت های کلیدی که افراد برای ان پول بیشتری پرداخت می کنند.

دوم، امروز برنامه ای برای کار خود در یک موقعیت کلیدی شرکت ایجاد کنید. تقاضای انتقال، مهارت لازم، پیشنهاد به اضافه کاری تا زمانی که موفق شوید.

source : https://keramatzade.com/The-ultimate-success-strategy-that-you-can-succeed-in


ن : احمدرضا کرامت
ت : سه شنبه 7 خرداد 1398
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

استراتژی موفقیت

حتما بخوانید: 5 عوامل کلیدی برای برنامه ریزی موفق استراتژیک

نقطه شروع موفقیت شغلی این است که شما رئیس خود را با دقت انتخاب کنید و از کار کردن برای یک فرد منفی اجتناب کنید. بخش عمده ای از شادیو رضایت شغلی شما بستگی به رابطه شما با برتری شما دارد.

حق انتخاب استراتژی موفقیت

حتما بخوانید: 8 مرحله مهم برای رسیدن به اهداف زندگیتان


انتخاب کار درست، در جای مناسب به انجام آن و رعایت حق مردم پایه ریزی موفقیت شغلی است.

در حال حاضر شما آماده هستید تا استراتژی طرز تفکر را اجرا کنید. استراتژی طرز فکر بر این حقیقت است که برخی از مشاغل در هر سازمان برای منافع سازمان نسبت به دیگران اهمیت بیشتری دارند.

تأثیر جریان نقدی در استراتژی موفقیت

حتما بخوانید: 14 عوامل کلیدی موفقیت کارآفرینی برای افزایش کسب و کار شما


استراتژی شغل یا موقعیت که بر جریان نقدینگی شرکت تأثیر می گذارد. در بیشتر شرکت ها، جریان نقدی توسط فروش و بازاریابی تعیین می شود و اگر می خواهید سریعا در این شرکت ها پیشروی کنید، باید راه خود را در عملکرد فروش و بازاریابی پیدا کنید.

چگونه می توان پول بیشتری در استراتژی موفقیت کسب کرد

حتما بخوانید: عوامل موفقیت سازمانی چیست؟


بسیاری از مردم می پرسند چگونه می توانند پول بیشتر در کارشان ایجاد کنند. وقتی آنها موضعشان را نشان می دهند، مشکل معمولا روشن است. آنها در زمینه های شرکت مشغول به کار هستند که احساس می شود از اهمیت کمتری نسبت به سایر مناطق برخوردار هستند. در نتیجه، خدمات آنها بسیار ارزشمند نیستند، مهم نیست که چقدر کار می کنند و یا کارشان را چگونه انجام می دهند. .

تمرینات عملی استراتژی موفقیت

حتما بخوانید: موفقیت


در اینجا دو چیز است که می توانید برای استفاده از استراتژی موفقیت و طرز کار در حرفه خود انجام دهید.

اول، موقعیت های شرکت خود را مشخص کنید که برای جریان نقدی و موفقیت شرکت مهم هستند. پیدا کردن مهارت های کلیدی که افراد برای ان پول بیشتری پرداخت می کنند.

دوم، امروز برنامه ای برای کار خود در یک موقعیت کلیدی شرکت ایجاد کنید. تقاضای انتقال، مهارت لازم، پیشنهاد به اضافه کاری تا زمانی که موفق شوید.

source : https://keramatzade.com/The-ultimate-success-strategy-that-you-can-succeed-in


ن : احمدرضا کرامت
ت : سه شنبه 7 خرداد 1398
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

قدرت شخصیت برای انگیزش دیگران

حتما بخوانید: روانشناسی شخصیت

دو قدرت شخصیتی وجود دارد که شما می توانید آن را توسعه دهید که جذابیت و توانایی شما را برای نفوذ به دیگران افزایش می دهد.

دقیقا همان چیزی را که میخواهید انتخاب کنید

حتما بخوانید: 6 نکته طلایی برای شناختن شخصیت زن ها


اول از این قدرت، قدرت هدف است. مردان و زنان با جذابیت و مغناطیس شخصی تقریبا همیشه یک دید کلی از افراد جامعه هستند. رهبران فروش ومدیریت بر روی انجام برخی از اهداف عالی متمرکز شده اند. آنها در مورد هر جنبه ای از زندگی خود تصمیم می گیرند. آنها دقیقا می دانند چه چیزی می خواهند و چه چیزی باید انجام دهند تا آن را بدست آورند. آنها کار خود را برنامه ریزی می کنند و کار خود را انجام می دهند.

قدرت شخصیت و تنظیم اهداف روشن برای خودتان

حتما بخوانید: ویژگی ها و اختلالات شخصیت های وابسته چیست؟


می توانید شخصیت خود را با تنظیم اهداف روشن برای خودتان، برنامه ریزی کنید و برای رسیدن به آنها و کار کردن در برنامه های خود با نظم و عزم هر روز افزایش دهید. به نظر می رسد کل دنیا برای کسی که دقیقا همان جایی که می رود، کنار می رود.

به احتمال زیاد افراد دیگر ویژگی های مثبت شما را به شما نشان می دهند. آنها شما را می بینند یا شما را به عنوان یک انسان بهتر و قابل تحسین تر می بینند. و هنگامی که اهداف روشن دارید، مردم خود را جذب می کنید و فرصت هایی را برای ایجاد این اهداف به دست می آورید.

اعتقاد به خودت

حتما بخوانید: چگونه شخصیت یک دختر را در دوران نامزدی بشناسیم؟


قدرت شخصیت دوم اعتماد به نفس است. مردان و زنان با عید نوروز اعتقاد زیادی به خود و آنچه انجام می دهند، دارند. سطح اعتماد به نفس شما اغلب در شجاعت شما، تمایل شما برای انجام هر کاری که لازم است و برای رسیدن به مقصدی که به آن اعتقاد دارید، نشان داده می شود.

راز جذاب قدرت شخصیت

حتما بخوانید: چگونه شخصیتی اجتماعی داشته باشیم؟


کسانی که اعتماد به نفس و عزت نفس بالا دارند در نگاه مردم افرادی جذاب و قابل قبول هستند.

فرض کنید در حال پیشرفت هستید

حتما بخوانید: چگونه شخصیت جذاب داشته باشیم


یکی از راه هایی که اعتماد به نفس را نشان می دهید، این است که مردم به طور طبیعی شما را دوست داشته و قبول می کنند و می خواهند با شما تجارت کنند.این رفتار با اعتماد به نفس، به نظر دیگران موجب جذابیت شخصی می شود.

تمرینات اکشن قدرت شخصیت

حتما بخوانید: افزایش عزت نفس با چند روشی که شخصیت شما را می‌سازد


در اینجا دو چیز است که شما می توانید بلافاصله از این ایده ها استفاده کنید

اول، به مقاله فکر کن ..جزئیات و اهداف و برنامه های خود را به طور کامل بنویسید و سپس آنها را به صورت منظم بررسی کنید. آنها را با دیگران بحث کنید. اهداف و برنامه های خود را ارتقا دهید و زمانی که اطلاعات جدیدی را دریافت می کنید آنها را اصلاح کنید.

حتما بخوانید: خودشیفتگی و نشانه های افراد خودشیفته چیست؟

دوم، سطح اعتماد به نفس خود را به دیگران در تمام طول زمان بیان کنید، حتی اگر شک دارید. همیشه به عنوان یک برنده مثل یک فرد کاملا مطمئن از موفقیت و پیروزی نهایی صحبت می کند، عمل می کند و مانند یک برنده حرکت می کند.

source : keramatzade.com


https://keramatzade.com/The-power-of-personality-that-we-can-use-to-motivate-others


ن : احمدرضا کرامت
ت : سه شنبه 7 خرداد 1398
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

چگونه برای ساخت یک فروشگاه آنلاین اقدام کنیم؟ 9 مرحله آسان برای شروع فروش آنلاین

ساخت یک فروشگاه آنلاین یک راه فوق العاده برای پول دراوردن است. اما دشوار است بدانیم از کجا شروع کنیم.

خبر خوب این است که برای ساخت یک فروشگاه آنلاین، نیازی به پول، زمان یا دانش فنی ندارید.

فروش تجارت الکترونیک در حال حاضر 17.2٪ از کل خرده فروشی را تشکیل می دهد. واقعا هیچ کاری بهتر از فروشگاه آنلاین وجود ندارد.

با پیروی از مراحل آسان زیر، شما به زودی یک فروشگاه آنلاین کارآمد را خواهید داشت.

سیستم عامل های تجارت الکترونیک ساده ترین ، ارزان ترین و سریع ترین راه برای ساخت فروشگاه آنلاین است. سه فروشگاه آنلاین برتر دنیا Shopify ، Wix و BigCommerce هستند .

در این راهنمای ما به شما بهترین راه برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین را نشان می دهیم.

سازندگان فروشگاه آنلاین و سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک - تفاوت چیست؟

ما به Shopify، Wix و BigCommerce به عنوان "سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک" و "سازندگان فروشگاه آنلاین" اشاره می کنیم. این اصطلاحات هر دو به معنای یکسان هستند: آنها به سیستم عامل هایی اشاره دارند که به شما در ایجاد یک فروشگاه آنلاین کمک می کند.

 • 1.سازنده وب سایت تجارت الکترونیک خود را پیدا کنید
 • 2.بهترین طرح برای شما انتخاب کنید
 • 3.نام دامنه را برای فروشگاه خود دریافت کنید
 • 4.قالب تجارت الکترونیک خود را انتخاب کنید
 • 5.قالب تجارت الکترونیکی خود را سفارشی کنید
 • 6.محصولات خود را اضافه کنید
 • 7.راه اندازی روش پرداخت
 • 8.مرتب کردن تنظیمات حمل و نقل شما
 • 9.پیش نمایش، تست ... و فروشگاه اینترنتی خود را منتشر کنید
 • چگونه برای ساخت یک فروشگاه آنلاین: Recap

1.سازنده وب سایت تجارت الکترونیک خود را پیدا کنید

حتما بخوانید: فروشگاه اینترنتی چیست؟

سازنده تجارت الکترونیک یک نرم افزار آنلاین است که به شما امکان ساخت فروشگاه اینترنتی آنلاین خود را بدون نیاز به مهارت های پیشرفته تکنولوژی، دانش برنامه نویسی و یا چندین صفحه کامپیوتر را می دهد. همه چیز شما نیاز به اتصال به اینترنت و یک ایده کسب و کار بزرگ است!

هنگام شروع یک فروشگاه آنلاین، اولین گام انتخاب سازنده مناسب فروشگاه آنلاین است.

تعداد زیادی از سازندگان فروشگاه آنلاین وجود دارد. برخی از آنها ارزان هستند، برخی گران هستند، برخی معتبر هستند، و برخی ... نیستند.

با انتخابهای زیادی از گزینه، ما فکر کردیم که می توانیم آن را کمی ساده تر کنیم تا انتخاب مناسب برای شما باشد. ما سازندگان وبسایت توصیه شده تجارت الکترونیک را در اینجا ذکر کرده ایم:

سازنده شما

امکانات

پایه ای

پیشرفته

ادغام چند کاناله

بازیابی سبد خرید

SSL امنیت رایگان

ادغام چند کاناله

بازیابی سبد خرید

SSL امنیت رایگان

ادغام چند کاناله

بازیابی سبد خرید

SSL امنیت رایگان

ادغام چند کاناله

بازیابی سبد خرید

SSL امنیت رایگان

ادغام چند کاناله

بازیابی سبد خرید

SSL امنیت رایگان

در بالا فقط پنج سازنده وب سایت تجارت الکترونیک است که بر اساس تحقیق و آزمایش ما است. تعداد زیادی از سیستم عامل های تجارت الکترونیک وجود دارد، از جمله:

 • Volusion - بهترین برای تجزیه و تحلیل
 • GoDaddy - ساده ترین استفاده
 • 3dcart - خوب، وجود دارد
 • کارتل بزرگ - تنها سازنده تجارت الکترونیک رایگان است

چرا باید از سازندگان فروشگاه آنلاین استفاده کنید؟

روزهایی که در آن شما مجبور بودید به سختی درآمد خود را به برنامه نویس کامپیوتری بفروشید تا به شما در ایجاد یک فروشگاه آنلاین کمک کند.

در عوض سازنده فروشگاه آنلاین شما:

 • میزبانی فروشگاه خود را ، به جای آن برای زندگی در اینترنت
 • برای مثال شما میتوانید نام دامنه خود را - yourstore.com خود را خریداری یا به آن وصل کنید ( Wix تجارت الکترونیک حتی یک سال به شما رایگان می دهد)
 • سایت خود را خاموش و اجرا کنید ، مطمئن شوید که فروشگاه شما خراب نشده است
 • گواهینامه های امنیتی را مرتب کنید تا اطلاعات مربوط به مشتریان خود را هنگام پرداخت و مدیریت اطلاعات خود حفظ کنید
 • به شما اجازه می دهیم طیف وسیعی از محصولات مانند فیزیکی، دیجیتال و محصولات مبتنی بر سرویس را بفروشید
 • با ابزارهای بازاریابی برای ترویج کسب و کار خود بدهید
 • شما را با ویژگی های فروش مناسب مانند فروش تخفیف و ردیابی موجودی خودکار ارائه می کنید

بله، اما درباره Magento یا WordPress چیست؟

ساخت یک فروشگاه آنلاین نیز با استفاده از یک ویرایشگر کد مانند وردپرس و سرویس میزبانی وب مانند BlueHost امکان پذیر است .

نکته جالب این است که ساخت یک فروشگاه در وردپرس نیاز به مهارت بیشتر فنی دارد. شما حتی ممکن است یک توسعه دهنده را استخدام کنید، که بسیار گران می شود.

سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک فوق العاده آسان برای استفاده هستند. بررسی اخیر ما نشان داد که علیرغم شک و تردید اولیه، 83 درصد از شما قادر به استفاده از یک سازنده وب سایت هستند.

کدام سازنده وب سایت تجارت الکترونیک باید انتخاب کنید؟

حتما بخوانید: 10 فروشگاه اینترنتی برتر ایران در سال 96

ما می دانیم که انتخاب می تواند احساس غرور کند، اما همه اینها به هدف فروشگاه اینترنتی شما بستگی دارد.

پس از بررسی هر سازنده وب سایت تجارت الکترونیک به طور کامل، ما در جای خوبی قرار داریم تا به شما بگویم که سیستم عامل ها نیازهای شما را برآورده می کنند.

 • Shopify - بهترین پلت فرم تجارت الکترونیک است. ایده آل برای فروشگاه های تمام اندازه ها، دارای سیستم موجودی درخشان، برنامه های مقیاس پذیر و بهترین ویژگی های فروش در بازار است. فروشگاه Shopify Massive به شما اجازه می دهد تا کسب و کار خود را در سرعت خود افزایش دهید.
 • Wix - بهترین سازنده وب سایت با قابلیت تجارت الکترونیک. Wix اولین و مهمترین سازنده وب سایت است و برای هر کسب و کار که در اطراف نام تجاری آن متمرکز است مناسب است. سفارشی سازی آسان، ابزار فروش جامد و طراحی های جذاب این سازنده یک انتخاب عالی است.
 • BigCommerce - مقیاس پذیر ترین پلت فرم تجارت الکترونیک. BigCommerce دارای بهترین ویژگی های ساخته شده در اطراف است، بنابراین نیازی به تکیه بر برنامه ها برای افزایش کسب و کار شما نیست. ادغام چند جانبه و فوق العاده جستجوگرها باعث می شود که فروشگاه شما به موفقیت برسد.
 • Squarespace - بهترین قالب های طراحی شده. اگر می خواهید واقعا محصولات خود را درخشش دهید، Squarespace برای شما مناسب است. این قالب های خیره کننده را با موجودی قوی و تحلیلی عالی ترکیب می کند، و این کار را برای کارهای کوچک و متوسط ​​به طور یکسان مناسب می کند.
 • Weebly - ارزش بسیار خوبی برای پول است. اگر شما یک کسب و کار کوچک هستید که مایل به ایجاد این سنتها می باشد، مایل باشید، Weebly می تواند هر دو زمان و پول شما را نجات دهد. آسان برای استفاده، با برخی از ویژگی های اضافی فوق العاده مانند وبلاگ نویسی، Weebly محل خوبی برای شروع است.

اگر به یک فروشگاه بزرگ نیاز دارید یا حتی آرزوهای بزرگ برای افزایش آن دارید، می توانید از سیستم عامل های قدرتمند مانند Shopify یا BigCommerce استفاده کنید.

این سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک به شما برای فروش به صورت دسته ای کمک می کنند و ابزارهای تحلیلی قدرتمند خود را برای کمک به امور مالی، کمپین های بازاریابی و بازدیدکنندگان سایت خود دارند.

اگر شما فقط وب سایت برای فروش چند محصول می خواهید،سازندگان وب سایت مانند Wix، Squarespace و Weebly مناسب است.

آنها فوق العاده آسان برای استفاده هستند، به شما اجازه سفارشی طراحی وب سایت خود را آزادانه، و شما را قادر به فروش آنلاین می سازد.

نمودار مقایسه ما یک نمای کلی از بهترین سازندگان فروشگاه آنلاین در بازار را ارائه می دهد و یا به عمیق تر شدن به مشخصات هر سازنده، مقاله ما را در بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک امتحان کنید .

اگر شما واقعا نمی دانید که با سازنده وب سایت تجارت الکترونیک چه کنید، نگران نباشید. ما یک مسابقه کوتاه چهار سوال را با هم قرار دادیم . این به شما کمک می کند تا بهترین سازنده را برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین بزرگنمایی کنید.

تست سازنده وب سایت تجارت الکترونیک

اگر جدی در مورد ساخت یک فروشگاه آنلاین موفق باشید، پس باید قبل از راه اندازی سایت کسب و کار خود، سازنده وب سایت تجارت الکترونیک خود را آزمایش کنید.

بهترین راه برای انجام این کار با یک آزمایش رایگان است .

فقط یک نفر را امتحان نکنید - شما می توانید سازندگان مختلف فروشگاه آنلاین را آزمایش و مقایسه کنید تا بتوانید بهترین گزینه کسب و کارتان را پیدا کنید.

برای ثبت نام برای یک آزمایش رایگان زیر لینکهای زیر را دنبال کنید:

هنگام کار با سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک، از خودتان بپرسید:

 • آیا انتخاب قالب / تم آسان است و تغییرات سفارشی انجام می دهید؟
 • آیا قالب ها برای کسب و کار شما مناسب است؟
 • آیا افزودن محصولات آسان و دسته بندی آنها آسان است؟
 • آیا می توانید ناوبری را ویرایش کنید تا زیر منوها و صفحات جدید را شامل شود؟

شما می خواهید یک پلتفرم پیدا کنید که نه تنها آسان برای استفاده است، بلکه همه چیز را که نیاز دارید ارائه می دهد. هنگامی که تصمیم گرفتید که چه چیزی نیاز دارید، زمان زیادی را صرف نگاه کردن به جدول مقایسه کنید تا سازنده ای را پیدا کنید که تمام جعبه های شما را ارایه می دهد.

کدام سازنده پیدا کنید که از طبیعی ترین استفاده است و بهترین گزینه برای نوع فروشگاهی است که می خواهید ایجاد کنید. چند نفر را برای یک درایو تست کنید و ببینید کدام بهترین است.

BigCommerce رایگان به مدت 15 روز

به دنبال ساخت یک وب سایت بدون فروشگاه آنلاین؟

این راهنما بر روی ایجاد فروشگاه آنلاین تمرکز دارد . مراحل مربوط به تجارت الکترونیک است.

بهترین طرح را انتخاب کنید

هنگامی که شما چند سازنده را آزمایش کرده اید و با انتخاب خود راضی هستید، لازم است که به طرح درست ثبت نام کنید تا بتوانید ساختمان را بسازید.

سطوح مختلف برنامه ها دارای ویژگی های مختلف می باشند. همانطور که انتظار می رفت، بیشتر شما پرداخت می کنید، هرچه بیشتر دریافت کنید. کدام برنامه مناسب شماست، بستگی به اندازه کسب و کار شما و اهداف رشد شما دارد.

اگر میخواهید یک فروشگاه تجارت الکترونیک ایجاد کنید، به برنامه پرداختی نیاز خواهید داشت. آپلود و فروش محصولات نیاز به نرم افزار پیچیده تر نسبت به ساخت یک وب سایت معمولی دارد.

برنامه ها فقط در 12 دلار در هر ماه شروع می شود.

در اینجا یک نگاه سریع به قیمت های اولیه پنج سازنده فروشگاه آنلاین:

سازنده تجارت الکترونیک

Weebly

Squarespace

ویکس

Shopify

BigCommerce

قیمت / ماه

12 دلار

18 دلار

20 دلار

29 دلار

29.95 دلار

طرح

نرم افزار

کسب و کار

کسب و کار اساسی

Basic Shopify

استاندارد

این قیمتها ارزانترین طرح را نشان می دهد که به شما امکان فروش آنلاین را می دهد - با Weebly و Squarespace شما باید ارتقا دهید تا محصولات بیشتری را به فروش برسانید.

اگر شما اولین فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی می کنید، Basic Shopify ، Wix eCommerce و BigCommerce Standard به راحتی به شما قدرت شلیک را می دهد.

هنگام یادگیری نحوه ایجاد یک فروشگاه آنلاین، یک قاعده کلی این است: محصولات و درآمد بیشتر شما، به طرح بهتر شما نیاز دارید.

چگونه محصولات برای فروش برنامه ریزی می کنید؟

حتما بخوانید: افزایش فروش آنلاین

اگر شما قصد نداشتید بسیاری از محصولات را به فروش برسانید، یک طرح ساده با نرخ پایین ممکن است مناسب باشد. هیچ محدودیتی در هیچ برنامه ای برای BigCommerce یا Shopify وجود ندارد.

با این حال، بیشتر محصولات شما به فروش می رسند، بیشتر ارتقاء به یک برنامه پیشرفته باعث حساسیت مالی می شود.

این به خاطر هزینه های معامله است. اگر درآمد زیادی کسب کنید، حتی کاهش اندک هزینه ها می تواند درامد شما را افزایش دهد.

چقدر می خواهید پرداخت کنید؟

برای شروع یک فروشگاه آنلاین ، به یک طرح تجارت الکترونیک نیاز دارید .

Shopify Basic و Standard BigCommerce هر دو کمتر از 30 دلار در ماه هزینه می کنند، در حالی که Wix eCommerce از 20 دلار شروع می شود. اگر محصولات شما به فروش می رسند، این مبلغ به نظر بسیار بی اهمیت است.

نگران نباشید اگر مطمئن نیستید که کدام برنامه قیمت گذاری برای ثبت نام وجود دارد. با مشاور در سازنده فروشگاه خود صحبت کنید و آنها قادر به کمک خواهند بود.

چه ویژگی هایی نیاز دارید؟

به یاد داشته باشید، فروشگاه های مختلف دارای نیازهای متفاوت هستند. Shopify و BigCommerce ممکن است گران تر باشند، اما ویژگی های بیشتری را ارائه می دهند . Wix eCommerce برای ملزومات کمتر مناسب است .

هرچه بیشتر دریافت کنید، بیشتر پرداخت می کنید، این جدول از ویژگی های Shopify نشان می دهد:

طرح

Basic Shopify

Shopify

پیشرفته Shopify

ماهانه

29 دلار

79 دلار

299 دلار

قیمت ماهانه سالانه پرداخت می شود

26.10 دلار

71.10 دلار

269.10 دلار

ویژگی های کلیدی

فروشگاه آنلاین

محصولات نامحدود

پهنای باند نامحدود

ادغام چند کاناله

بازخورد سبد رها شده

کدهای تخفیف

حساب کارکنان (2 حداکثر)

چاپ برچسب های حمل و نقل

Shopify برنامه POS

دسترسی به مرکز برنامه Shopify

همه چیز از طرح Shopify

حساب کارکنان (5 حداکثر)

کارت هدیه

گزارش های حرفه ای

همه چیز از برنامه Advanced Shopify

حساب کارکنان (15 حداکثر)

سازنده گزارش پیشرفته

نرخ های حمل و نقل محاسبه شده توسط شخص ثالث

بهترین برای شما

راه اندازی یک فروشگاه آنلاینکامل

رشد فروشگاه آنلاین شما

بزرگ کردن یک کسب و کار ایجاد شده

مثال دیگر می تواند تقسیم بندی مشتری بیشتر در برنامه PlusCommerce Plus باشد. شما می توانید با ایجاد یک برنامه ، مشتریان وفادار را بازگردانید.

آیا می توانید یک فروشگاه آنلاین را به صورت رایگان ایجاد کنید؟

حتما بخوانید: 20 اصول برای جلب اعتماد مشتری در فروش های اینترنتی

بله طرح رایگان کارتل در حال حاضر اجازه می دهد تا شما را به فروش آنلاین بدون نیاز به پرداخت هزینه های ماهیانه برسید.

در طرح رایگان شما می توانید 5 محصول را تنها با یک تصویر نمایش داده شده برای هر یک فروش برسانید.

درگیری از ارتقاء

حقیقت این است که شما چیزی را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. برنامه های اصلی برای شروع کار عالی هستند، اما وقتی ارتقا می دهید، ویژگی های پیشرفته تر باز می شود. این نمودار به سه ویژگی مهم تجارت الکترونیک میپردازد: ادغام چند کاناله، بازخورد سبد رها شده و گواهینامه SSL.

سازنده شما

امکانات

پایه ای

پیشرفته

ادغام چند کاناله

بازیابی سبد خرید

SSL امنیت رایگان

ادغام چند کاناله

بازیابی سبد خرید

SSL امنیت رایگان

ادغام چند کاناله

بازیابی سبد خرید

SSL امنیت رایگان

 1. ادغام چند کانالی

... توانایی فروش در رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و نمایش مشخصات عمومی و / یا بازار، مانند آمازون یا eBay است. با افزایش محبوبیت رسانه های اجتماعی، فروش از طریق کانال های مختلف در حال حاضر مهم تر از همیشه است.

Shopify و BigCommerce به شما اجازه می دهد به طور مستقیم از طریق فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی، Pinterest، آمازون، eBay و بسیاری دیگر به فروش برسانید. Squarespace هم اکنون شما را مجاز به فروش در Instagram نیز می کند.

 1. بازیافت رکورد ترک خورده

این یک ویژگی بزرگ است. ما فقط یک لحظه به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت، اما در اینجا پایین ترین سطح است: در صورتی که مشتریان خود را با مواردی که هنوز در سبد خرید خود قرار دارند به آنها ایمیل ارسال می کنند تا آنها را درگیر کند.

بیش از 3 نفر از 4 خریداران آنلاین یک وب سایت را بدون تکمیل خرید ترک می کنند و ادعای BigCommerce می تواند به شما کمک کند تا 15٪ از فروش های از دست رفته را بازیابی کنید. بد نیست!

 1. گواهی SSL

گواهینامه( SSL -Secure Sockets Layer)، دادههای ذخیره شده را از طریق فروشگاه شما محافظت میکند و به این معنی است که مشتریان شما در HTTPS به سایت شما نگاه میکنند.

هنگامی که یک سازنده وب سایت تجارت الکترونیک را انتخاب کرده اید مراحل بعدی عبارتند از:

 • یک قالب تجارت الکترونیک را انتخاب کنید
 • طراحی قالب فروشگاه خود را سفارشی کنید
 • اضافه کردن محصولات به فروشگاه شما
 • تنظیم روش پرداخت
 • مرتب کردن تنظیمات حمل و نقل
 • پیش نمایش، آزمایش و فروشگاه آنلاین خود را منتشر کنید

مقایسه پنج برنامه برتر پنج سازنده فروشگاه تجارت الکترونیک:

Shopify Priceing - برای لیست کامل برنامه های Shopify، از جمله قیمت و ویژگی ها

قیمت گذاری Wix - هر طرح در دسترس از Wix و آنچه شما دریافت می کنید

قیمت گذاری BigCommerce - اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های مختلف BigCommerce را بیابید

قیمت گذاری Squarespace - نگاهی به طرح های Squarespace و قالب های زیبا

قیمت گذاری Weebly - جزئیات آنچه شما در هر طرح Weebly دریافت کنید

3.نام دامنه را برای فروشگاه آنلاین خود دریافت کنید

حتما بخوانید: 5 سوپر مارکت اینت

ن : احمدرضا کرامت
ت : سه شنبه 7 خرداد 1398
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

در ایران مدتی است که بازار فروشگاه اینترنتی و خرید آنلاین بسیار داغ و پر از خبرهای جدید است، به همین جهت تصمیم داریم 10 فروشگاه برتری که سال 98 توانستند در صدر باقی بمانند را بر اساس معیارهای مشخصی تعیین و معرفی کنیم.

فروشگاه اینترنتی به سایتی گفته می شود که به ارائه کالا یا خدماتی به صورت آنلاین مشغول است، اما ما در اینجا قصد داریم فقط فروشگاه های ارائه کننده کالاهای فیزیکی را با یکدیگر مقایسه کنیم و سراغ فروشگاه های خدماتی در مطلبی دیگر خواهیم رفت.

در این مطلب فروشگاه ها بر اساس خلاقیت، نوآوری، میزان بازدید، تجربه کاربری، تجربه خرید، نحوه بازاریابی و موارد تخصصی دیگر تا حدی که امکان بررسی آنها وجود داشته باشد مورد ارزیابی قرار می گیرند و بر اساس رتبه ای که بدست آورده اند منتشر شده اند.

شایان ذکر است که فروشگاه ها بر اساس معیار های مطرح شده رتبه بندی شده اند و سعی می شود در مورد هر فروشگاه مزایا و معایب بررسی شده مطرح شوند تا بتوان به کیفیت و نحوه مقایسه فروشگاه ها نگرش بهتری پیدا کنیم، در ادامه وب سایت های فروشگاه اینترنتی را معرفی می کنیم و به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

1- دیجی کالا:

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران از دید عموم وب سایت دیجی کالا است که تقریبا در همه موارد مطرح شده در بالا تا حد ممکن خوب کار کرده است. دیجی کالا نزدیک به 10 سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است و در ابتدای کار مانند همه فروشگاه های اینترنتی بسیار ساده و با محصولاتی با تنوع پایین فعالیت خود را آغاز کرد.

به تازگی دیجی کالا هم مانند دیگر فروشگاه های اینترنتی بزرگ در سراسر دنیا به (Marketplace) تبدیل شده است و به خوبی هم توانسته در این حوزه فعالیت کند اما موردی که مورد توجه قرار گرفته این است که زمانی که از دو فروشگاه خرید میکنید سفارش شما در دو سبد خرید قرار می گیرد و اگر مبلغ یکی از این سفارشات بیش از 100 هزار تومان نباشد شما هر دو کالا را در یک زمان تحویل می گیرید اما برای یکی از آنها هزینه ارسال پرداخت خواهید کرد.

از جمله مزیت های کلیدی این وب سایت تمرکز روی رضایت مشتری می باشد که در تمام مدت فعالیت خود بسیار به این موضوع اهمیت داده اند، اما اخیرا با مشکلاتی مواجه شده که باعث افت کیفیت در ارائه خدمات به مشتریان می باشد. در همین خصوص نیز ویدیویی در سایت مدیر وب منتشر گردیده است.

حتما بخوانید: فروشگاه اینترنتی چیست؟

چند ماه گذشته دیجی کالا بخشی را به نام OPEN BOX به وب سایت خود اضافه کرد و در ایران این موضوع را جا انداخت، تا کنون هیچ فروشگاه اینترنتی اقدام به معرفی OPEN BOX نکرده بود. در قالب فایل اینفوگرافیک زیر متوجه خواهید شد OPEN BOX دقیقا به چه شکل کار می کند؟

دیجی کالا از ابتدای کار خود سعی در معرفی بسیار حرفه ای و هوشمندانه کالاهای خود داشت و همین موضوع سبب می شد کاربران برای کسب اطلاعات دقیق از یک کالا به دیجی کالا مراجعه کنند، اما در آن زمان که فرهنگ خرید اینترنتی هنوز به این جایگاه نرسیده بود اکثر افراد برای کسب اطلاعات به دیجی کالا مراجعه می کردند و پس از انتخاب محصول مد نظرشان به بازار مراجعه می کردند.

به جرات می توان گفت دیجی کالا در ترویج فرهنگ خرید اینترنتی در ایران نقش بسیار مهمی دارد و در آن زمان که فروشگاه های زرد به ارائه کالاهای بی کیفیت مشغول بودند دیجی کالا تنها مسیر آنلاین برای خرید کالا از طریق اینترنت بود.

اما خوب گذر زمان و ترویج استفاده از خدمات آنلاین توسط دولت و رسانه ها کم کم مردم را به سمت خرید آنلاین هدایت کرد و در نهایت غولی به نام دیجی کالا را ساخت تا بتواند نیازهای یک کشور را برای مدتی تامین کند.

اما خوب چندی نگذشت که صدای بلند سودهای کلان فروشگاه اینترنتی در رسانه ها رقبای دیگر را هوشیار کرد و سایت های فروشگاه اینترنتی جدیدی راه اندازی شدند.

دیجی کالا هنوز هم در صدر جدول قرار دارد، با اینکه چندی پیش سعی کردیم با برگزاری مسابقه ای و دریافت نظر مشتریان این سایت را تحلیل کنیم و صدای مشتریان را به گوش دیجی کالا برسانیم تا خدمات مشتریان قبلی که دریافت می کردیم را مجدد دریافت کنیم، اما هنوز هم در همه موارد با فاصله زیادی دیجی کالا را در صدر جدول داریم.

حتما بخوانید: 20 اصول برای جلب اعتماد مشتری در فروش های اینترنتی

از نظر خلاقیت فقط می توانید ویدیوی سقف خیالتان کجاست را مشاهده کنید تا کاملا به خلاقیت بالای این شرکت پی ببرید و از نظر نوآوری نیز وارد شدن به بازارهای جدید و روشهای متفاوت ارسال و پیشنهادات ویژه دیجی کالا هنوز هم جذاب به نظر می رسد، همچنین میزان بازدید سایت که الکسای یک رقمی دیجی کالا کاملا این موضوع را تایید می کند و یکی از بهترین تجربه های کاربری و تجربه خرید که در هنگام جستجو در دیجی کالا می توان تجربه کرد و در پایان نیز اگر صحبت نحوه بازاریابی باشد چیزی که مشخص است پیوند دیجی کالا و شرکت Anetwork کمی بیش از حد تصور صاحبان دیجی کالا باعث رشد و تبلیغات این شرکت شد(که در اصل علت بوجود آمدن مشکلات اخیر این فروشگاه اینترنتی نیز همین بود)

مزایای دیجی کالا:

 • سرعت بسیار بالا سایت و جستجوی سریع
 • تجربه کاربری فوق العاده
 • پیشنهادات روزانه جذاب
 • ایمیل مارکتینگ
 • استفاده از موتور برقی جهت کاهش آلودگی هوا
 • بخش TV و بخش MAG
 • راه اندازی بخش بازارچه آنلاین (Marcketplace)
 • امکان مطلع شدن از موجود شدن کالاها
 • سیستم ترغیب به خرید مجدد (دیجی بن)
 • معرفی دقیق کالاهای ارائه شده
 • 7 روز گارانتی کالاهای خریداری شده
 • مشخصات فنی دقیق محصولات
 • ثبت نام سریع در هنگام سفارش
 • نرم افزار مناسب گوشی هوشمند
 • نمایش نسخه سه بعدی کالاهای پر مخاطب
 • و…

معایب دیجی کالا:

 • کاهش سرعت ارسال سفارشات (به تازگی)
 • عدم پیگیری مجدد پس از لغو سفارش
 • عدم امکان تعقیب دقیق وضعیت سفارش
 • عدم امکان خرید کالاهای مرتبط با یک کالا (خرید گوشی به همراه ضدخش و قلم مخصوص)
 • نداشتن سیستم تخفیف هنگام خرید
 • عدم ارسال و ارائه کلیه کالا ها در یک سبد خرید (به تازگی)
 • عدم ارائه خدمات خاص به مشتریان ویژه که خریدهای زیادی دارند
 • مشخص نبودن وضعیت سفارش پس از تحویل به پیک در تهران و نداشتن راه ارتباطی با فرد پیک موتوری
 • عدم تمایل تحویل کالا در داخل ساختمان و نیاز به رفتن به درب ورودی برای تحویل کالا در تهران
 • نداشتن بخش شکایات مشتریان و عدم پیگیری شکایات
 • نداشتن نرم افزار مخصوص تبلت

با توجه به همه موارد گفته شده باز هم رتبه یک را به دیجی کالا می دهیم و آن را در بالای جدول معرفی می کنیم، با همه معایبی که مطرح شد باز هم نمی توان هنوز جایگزینی برای دیجی کالا در صدر جدول پیدا کرد و هنوز هم اولین گزینه برای سفارش آنلاین کالا در ایران دیجی کالا است.


2- بامیلو

فروشگاه اینترنتی بامیلو تا آنجا که مشخص است توسط یک شرکت غیر ایرانی حمایت و راه اندازی شده است! شرکت راکت اینترنت با سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک ایران سعی دارد بخش گسترده ای از این بازار را بدست بگیرد.

روش کار شرکت راکت اینترنت پیدا کردن و شناسایی استارت آپ های موفق آنلاین در کشورهای موفق جهان و پیاده سازی مجدد آن استارت آپ ها در کشورهای دیگر است.


مرکز کار این شرکت برزیل است و از آنجا سرمایه گذاری خود در دیگر کشورها را مدیریت می کند، در ایران نیز توسط همکاری شکل گرفته بین راکت اینترنت و MTN تصمیم بر آن شد تا بروی استارت آپ های ایرانی سرمایه گذاری هایی انجام شود.


از جمله سرمایه گذاری های مطرح این شرکت در ایران می توان به فروشگاه اینترنتی بامیلو و پروژه تاکسی یاب اشاره کرد. تاکسی یاب که با مشکل ادامه مسیر مواجه شد بعد از مدتی با نام اسنپ مجدد راه اندازی شد و الان یکی از بهترین سرویس های حمل و نقل می باشد (تجربه کار با این سرویس در مدیروب منتشر شده است جهت مشاهده مطلب به لینک زیر مراجعه کنید)

حتما بخوانید: افزایش فروش آنلاین

فروشگاه اینترنتی بامیلو با راه اندازی کمپین حراجمعه در ایران تواست نگاه بسیاری از افراد جامعه را به سمت خود تغییر دهد،‌ حراجمعه شامل تخفیفات خیلی خوب در آخرین جمعه سال می باشد که در اکثر فروشگاه های بزرگ در دنیا همه ساله اجرا می شود. بامیلو، با تخفیفات شگفت انگیز و بیلبوردها و تبلیغات بسیار جدی در سراسر ایران برای کمپین حراجمعه توانست نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند.

فروشگاه اینترنتی بامیلو و موزاندو نیز با هم توسط این شرکت راه اندازی شدند، در ابتدا هدف این بود که بامیلو یک فروشگاه اینترنتی باقی بماند و موزاندو یک بازارچه آنلاین (Marketpalce) باشد اما بعد از مدتی راکت اینترنت تصمیم گرفت تمرکز خود را حفظ کند و دو برند موزاندو و بامیلو را با یکدیگر ادغام کرد!

علت این کار از دید من صرفا بالا بردن تمرکز روی یک پروژه آنلاین و کم کردن هزینه تبلیغات در دو جهت متفاوت بود!

بامیلو با موزاندو یکی شدند و امکان بازارچه به بامیلو نیز اضافه گردید و بعد از آن فروشگاه بامیلو با قدرتی دو برابر قبل کار خود را ادامه داد.

به تازگی سیستم تخفیف های روزانه و تخفیف های هفتگی در بامیلو آغاز شده است ، جای اینگونه تخفیف و آفر ها در سایت بامیلو واقعا خالی بود، هم چنین کمپین هایی برای ارسال کالا راه اندازی کرد که توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب میکند، به عنوان مثال به مدت یک هفته تمام سفارش های بالای 30 هزار تومان را با ارسال رایگان برای مشتریان خود می فرستد.

به عنوان مثال اگر شما با اسنپ سفر کنید حتما به شما پیشنهاد یک خرید خوشمزه از زودفود را خواهند داد.

از بامیلو که موضوع اصلی ماست دور نشویم، فروشگاه اینترنتی بامیلو تقریبا در همه دسته های کالا سعی در فعالیت دارد اما با توجه به نداشتن مجوزهای مورد نیاز تا مدت زیادی درگاه پرداخت نداشت!


در حال حاضر وب سایت بامیلو بیشتر یک بازارچه است تا فروشگاه! زمانی که شما خریدی را انجام می دهید در برخی از موارد نیاز است که قبل از تایید سفارش با فروشنده کالا هماهنگی هایی صورت گیرد و سپس شما امکان پرداخت و تهیه کالا را خواهید داشت.


در بخش رابط کاربری و تجربه کاربری در مورد این سایت نظر مثبتی نداریم و سایت در اولین نگاه بسیار شلوغ به نظر می رسد، بامیلو بسیار سعی در طراحی مدرن و سبک غیر ایرانی دارد و با بنر های بزرگ و شلوغی زیاد کاربر را خسته می کند.

مزایای بامیلو:

 • تخفیف های بسیار شگفت انگیز
 • بازگشت 30 روزه کالا به صورت رایگان
 • ایمیل مارکتینگ
 • مشخص بودن دقیق زمان تحویل هر کالا
 • ثبت سفارش آنلاین سریع
 • تغییر عکس کالا با توجه به انتخاب نوع آن
 • امکان سفارش کالا از چند فروشنده به طور هماهنگ
 • ثبت نام سریع در هنگام ثبت سفارش
 • پیشنهاد تخفیف های روزانه
 • تخفیفات هفتگی
 • نمایش محصولات جدیدی که اضافه شده اند(نوبرانه های بامیلو)
 • پشتیبانی آنلاین 24 ساعته
 • ارسال رایگان به سراسر کشور برای سفارشات بالای 75 هزار تومان
 • نرم افزار مخصوص موبایل هوشمند و تبلت

معایب بامیلو:

 • تجربه کاربری نا مناسب
 • عدم پاسخگویی به تلفن های پشتیبانی
 • شلوغی بیش از حد صفحه اصلی
 • عدم ارسال به موقع سفارشات
 • لغو سفارش پس از ثبت بدون هماهنگی با مشتری توسط فروشگاه
 • عدم تامین به موقع کالا از سمت تامین کننده
 • بروز مشکلات زیاد با توجه به فروشندگان زیاد
 • نداشتن نوآوری و خلاقیت متفاوت در فروشگاه های اینترنتی
 • پاک کردن محصولات نا موجود از روی سایت!
 • هیچ خدمات ویژه ای برای مشتریان وفادار خود ندارد
 • نبود سیستم تخفیف لحظه ای
 • نداشتن سیستم وفاداری مشتری
 • استفاده از روشهای تبلیغاتی غیر استاندارد (پاپ آپ)

فروشگاه اینترنتی بامیلو خیلی سعی کرد در مدت کوتاهی جایگاه دوم و حتی اول بازار اینترنتی ایران را بدست بگیرد و برای رسیدن به این هدف هزینه بسیاری را متحمل شد.

اکنون از هر ایرانی که خرید آنلاین را تجربه کرده است می توانید اسم بامیلو را نیز در کنار دیجی کالا بشنوید! طرفداران بامیلو با تخفیف های بی حد و مرز آن بود که اولین تجربه خود را در خرید از بامیلو کسب کردند.


بامیلو تخفیف های جهانی جمعه سیاه Black Friday را به طرز فوق العاده ای در ایران پیاده سازی کرد و تخفیف های بسیار زیادی را در آخرین جمعه سال 2015 در وب سایت خود منتشر کرد.

بامیلو، با مزیت هایی هم چون تخفیف های شگفت انگیز، پیشنهاد های روزانه ، اضافه کردن بخش نوبرانه های بامیلو و کمپین های ارسال های رایگان، با توجه به بازدید بالای این سایت (هرچند که بخش زیادی از آن با تبلیغات پاپ آپ به سایت هدایت می شود) وهمچنین تنوع بیش از حد محصولات ارائه شده در بامیلو، توانسته است جایگاه دومین فروشگاه اینترنتی در ایران را به خود اختصاص دهد.

کد تخفیف:

- 40 هزار تومان تخفیف اپلیکیشن بامیلو

با وارد کردن کد تخفیف از 40 هزار تومان تخفیف اپلیکیشن بامیلو برای خریدهای بالای 250 هزار تومان بهره‌مند شوید.

(کد تخفیف: bml_takhfifan_afp40)

- 30 هزار تومان تخفیف اپلیکیشن بامیلو

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف اپلیکیشن بامیلو ، برای خریدهای بالای 200 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. (کد تخفیف: hi30k)

3- خانومی

فروشگاه اینترنتی خانومی که در زمینه فروش لوازم آرایشی بهداشتی و عطر فعالیت می کند، کار خود را از سال 1393شروع کرده است. این فروشگاه این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده تا بتوانند کالای موردنیاز خود را در بین مجموعه متنوعی از برترین برندهای خارجی و ایرانی انتخاب کنند.

یکی از گزینه هایی که این فروشگاه را می تواند در بین خریداران محصولات آرایشی و بهداشتی متمایز کند، کنترل قوی بر روی اصالت کالاها، کیفیت آنها و تاریخ انقضایشان است که به دلیل تخصصی بودن فروشگاه امکان پذیر می شود.

همچنین یکی از مزیت های خرید از فروشگاه خانومی امکان سفارش و درخواست اشانتیون کالاست. مشتریان این فروشگاه می توانند اشانتیون هر محصولی که قصد خرید آن را دارند، سفارش داده و تست کنند. که این موضوع می‌تواند برای تامین کنندگان نیز جذاب باشد چراکه می‌توانند محصول خود را برای تست کردن به راحتی در اختیار خریداران قرار دهند. همکاری مستقیم و تنگاتنگ تامین کنندگان با خانومی، امکان ارائه محصولات با قیمت مناسب را در اختیار این فروشگاه قرار داده است.

مزایای خانومی:

 • معرفی تخصصی محصولات آرایشی بهداشتی برندها
 • ارائه تخفیف های روزانه و دوره ای بر روی کالاهای منتخب
 • انتشار مقالات به روز و کاربردی در حوزه زیبایی
 • امکان مطلع شدن از موجود شدن کالا و تخفیف آن
 • معرفی دقیق کالاهای ارائه شده، براساس کاتالوگ محصول و توضیحات تولید کننده
 • ارسال رایگان برای سفارش های تهران و شهرستان
 • امکان انتخاب اشانتیون


معایب خانومی:

 • رابط کاربری جذاب و کاربرپسند ندارد
 • سرچ سایت ضعیف است و به راحتی نمی توان کالای انتخابی را جست و جو کرد
 • خانومی اپلیکیشن ندارد و الزاما باید برای سفارش به سایت خانومی مراجعه کرد
 • با توجه به این که محور فروشگاه آرایشی، بهداشتی و عطر معرفی شده است اما تنوع در حوزه عطر پایین است

کد تخفیف:

کد تخفیف 15% برای خرید اول : modirweb

اعتبار : از اول اسفند 97 تا پایان فروردین 98

قابل استفاده فقط یکبار و برای اولین خرید و قابل استفاده برای محصولات در تخفیف و شانس های سایت

4-دیجی استایل

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد دیجی کالا از نظر کاربران بزرگترین فروشگاه اینترنتی در ایران می باشد که به تازگی وب سایت جدیدی برای پوشاک با نام دیجی استایل راه اندازی کرده است، از آنجایی که دیجی کالا تا کنون توانسته در صدر جدول فروشگاه های اینترنتی قرار بگیرد پس پروژه ی جدیدی که راه اندازی کرده نیز می تواند در همان تراز قرار بگیرد و بزودی برای خودش در میان دیگر فروشگاه های اینترنتی لباس جا باز کند.

دیجی استایل تا کنون به خوبی توانسته است در کنار دیگر رقیبان خود رشد کند و از تمام آنها پیشی بگیرد، دیجی استایل این کار را به خوبی انجام داده و با ارائه کالاهای اورجینال با کیفیت بسیار بالا هم چنین عقد قرار داد با تمام برند هایی که در ایران شناخته شده اند توانسته اعتماد مشتریان را به خود جلب کند.

خرید از سایت دیجی استایل به شما این امکان را می دهد پشتیبانی واقعی برای پرو و عدم رضایت و بازگشت محصول را داشته باشید، البته با توجه به جایگاه دیجی کالا در ایران قطعا از دیجی استایل که فروشگاه زیر مجموعه دیجی کالا می باشد همینطور انتظار می رفت.

مزایای دیجی استایل:

 • سرعت بسیار بالا سایت و جستجوی سریع
 • تجربه کاربری فوق العاده
 • ایمیل مارکتینگ
 • قرار داد با تمام برند های پوشاک در ایران
 • مهلت تست واقعی جهت پرو لباس
 • ارایه کلیه کالاها در یک سبد
 • معرفی دقیق کالاهای ارائه شده
 • 7 روز گارانتی کالاهای خریداری شده
 • مشخصات دقیق سایز و رنگ محصولات
 • قرار دادن گزینه راهنمای سایز برای هر محصول
 • ثبت نام سریع در هنگام سفارش
 • نرم افزار مناسب گوشی هوشمند (IOS_Android)

معایب دیجی استایل:

 • عدم پیگیری مجدد پس از لغو سفارش
 • عدم امکان لغو یا تغییر سفارش بعد از ثبت سفارش
 • عدم امکان تعقیب دقیق وضعیت سفارش
 • نداشتن نسخه واکنش گرا
 • نداشتن سیستم تخفیف هنگام خرید
 • نرفتن به سمت بازارچه آنلاین مانند فروشگاه های بزرگ دنیا (Maketplace)
 • عدم ارائه خدمات خاص به مشتریان ویژه که خریدهای زیادی دارند
 • مشخص نبودن وضعیت سفارش پس از تحویل به پیک در تهران و نداشتن راه ارتباطی با فرد پیک موتوری
 • عدم تمایل تحویل کالا در داخل ساختمان و نیاز به رفتن به درب ورودی برای تحویل کالا در تهران
 • نداشتن بخش شکایات مشتریان و عدم پیگیری شکایات
 • نداشتن نرم افزار مخصوص تبلت

5- مدیسه

وب سایت مدیسه هم مانند فروشگاه اینترنتی شیکسون به طور تخصصی با فروش لباس کار خود را آغاز کرد و وب سایت بسیار زیبایی را در این زمینه راه اندازی کرده است.

مدیسه یک فروشگاه تخصصی لباس بود تا زمانی که محصولات بخش کودک و نوجوان را ارائه کرد و پس از آن بخش لوازم خانه و خوراکی و آشامیدنی را به سایت اضافه کرد.


یکی از مزیت های مدیسه استفاده از سیستم کاملا هوشمندی است که پس از عضویت در سایت فعال می شود، طبق گفته یکی از دوستان تحلیل گر سایت ها این سیستم یک API است که توسط گوگل به فروشگاه های اینترنتی ارائه می شود و این امکان را فراهم می کند که با توجه به جستجوهایی که آن کاربر در گوگل انجام داده است سلایق شخصی آن کاربر به فروشگاه های اینترنتی ارائه شود تا بتوانند دقیقا مطابق با سلایق کاربران پیشنهاداتی را به آنها ارائه کنند.

مزایای مدیسه:

 • واسط کاربری جذاب و زیبا
 • سرعت بالای سایت
 • ایمیل مارکتینگ
 • تخفیف های روزانه مدت دار
 • سیستم هوشمند تحلیل سلایق
 • جستجوی سریع و جذاب
 • تضمین قیمت کالا
 • ضمانت اصالت محصولات
 • ارسال رایگان بالای 100 هزار تومان


معایب مدیسه:

 • عضویت پیچیده در هنگام خرید
 • عدم پیگیری پس از لغو سفارش از سمت کاربر
 • نیاز به ورود به صفحه دیگر برای عضویت در هنگام خرید
 • عدم نمایش جمع کل سفارش در سبد خرید سریع
 • وجود مشکلاتی در ریسپانسیو موبایل
 • نداشتن مدل برای لباس ها و نبود عکس های جذاب
 • استفاده از سیستم lazy load در آرشیو محصولات
 • نبود بخش عضویت مستقیم در سایت

فروشگاه مدیسه نیز در مدت بسیار کمی توانسته خیلی خوب ظاهر شود و وب سایت خوبی را با تجربه های قبلی خود راه اندازی کند.

طبق اطلاعاتی که البته منبع معتبری ندارد این وب سایت نیز توسط یک گروه غیر ایرانی راه اندازی شده است و همه تیم آن به جز بخش فروش و پشتیبانی نیز غیر ایرانی هستند.

در نهایت با توجه به خلاقیت بالای این سایت در طراحی یک فروشگاه اینترنتی و کیفیت رعایت شده در سایت رتبه 4 را به این فروشگاه انتساب می دهیم.

کد تخفیف:

- با عضویت در خبرنامه مدیسه می‌توانید کد تخفیف 35000 تومانی دریافت کنید.

6- آلیار

فروشگاه اینترنتی آلیار در بهمن ماه 1396 در زمینه وسایل موردنیاز جامعه به هدف ایجاد خریدی راحت‌تر و با صرفه‌تر شروع به کار کرد. این فروشگاه اینترنتی به دلیل خدمات با کیفتی که ارائه می‌داد، خیلی زود توانست جایگاه خود را در بین کسب‌وکارهای اینترنتی باز کند و با گذشت تنها چند ماه دسته‌های محصولات خود را گسترش داد. در حال حاضر آلیار در دسته‌بندی زیر محصولات خود را بفروش می‌رساند:

- سرگرمی و نوزاد

– مد و پوشاک

– خانه و آشپزخانه

– هدایا و اکسسوری

– بهداشت، سلامت و ورزش

– کالای دیجیتالی

– لوازم التحریر

– لوازم جانبی خودرو

–گل و پک ویژه آلیار

به تازگی بخش سوپرمارکت نیز به این وب‌سایت اضافه شده تا دیگر هر کاربری که به آلیار مراجعه می‌کند، بتواند کلیه نیازها و مایحتاج‌هاش را خریداری کند.

و اما چرا آلیار؟!

ارائه بهترین محصولات با قیمت پایین، دسترسی به تنوع کاملی از محصولات، تحویل به موقع و سریع و همچنین خدمات پس از فروش به مشتریان، از مهمترین اهداف فروشگاه اینترنتی آلیار است. این فروشگاه اینترنتی توانسته با ارائه تنوع عظیمی از محصولات، تمامی اقشارجامعه با هرسلیقه و رده سنی را پوشش داده و با ارائه توضیحات موردنیاز و مقایسه آن با سایرمحصولات، امکان بهترین انتخاب در کمترین زمان را برای مصرف‌کننده میسر سازد.

همچنین می‌توان با دانلود اپلیکیشن آلیار، خریداینترنتی راحت‌تر در هر زمان و مکان را تجربه کرد. فروشگاه اینترنتی آلیار با برگزاری انواع کمپین‌های مناسبتی، کدهای تخفیف هیجان‌انگیزی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. از طرفی نیز می توان در سیستم همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ)فروشگاه اینترنتی آلیار، با عضویت در سایت و ارسال درخواست همکاری، بدون سرمایه ی اولیه کسب درآمد کرد.

کمپین های در نظر گرفته شده برای فروشگاه آلیار:

 • کمپین ویژه تولد آلیار
 • کمپین ویژه یلدا
 • کمپین ویژه چهارشنبه سوری
 • کمپین ویژه عید نوروز

مزایای آلیار:

 • تنوع بالای محصولات از برندهای روز دنیا
 • ارائه تخفیف‌های متنوع روزانه و هفتگی
 • ارسالای رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان
 • عدم بروز مشکلات از سوی فروشندگان (به دلیل اینکه تامین کننده مستقیم تمام محصولات خود آلیار است، احتمال افزایش قیمت یا جابه‌جایی کالا وجود ندارد.)
 • معرفی دقیق کالاهای ارائه شده
 • امکان مقایسه کالاها به طور دقیق
 • امکان استفاده از اپلیکیشن مخصوص موبایل و تبلت
 • امکان تست کالا به مدت 7 روز و بازگشت کالا در صورت وجود مشکل فنی
 • امکان لغو سفارش در صورت انصراف از خرید
 • بالا بودن کیفیت محصولات
 • قیمت بسیار مناسب محصولات
 • تخفیفات هفتگی
 • وجود عکس‌های با کیفیت و زنده از محصولات (به دلیل وجود آتلیه قوی و عکاس حرفه‌ای در آلیار)

معایب آلیار:

 • عدم امکان مطلع شدن از موجود شدن کالاها
 • عدم امکان تعقیب دقیق وضعیت سفارش
 • عدم ارائه خدمات خاص به مشتریان ویژه که خریدهای زیادی دارند

کد تخفیف:

- ثبت نام با کد معرف K00L2N و دریافت 6 هزار تومان هدیه از آلیار

- کد تخفیف 10درصدی ویژه خرید اول آلیار: modirweb

7- کیمیا آنلاین

فروشگاه اینترنتی کیمیا آنلاین با ارائه سخت افزار های کامپیوتر و محصولات دیجیتال فعالیت خود را ادامه می دهد، وب سایت کیمیا آنلاین طراحی جذاب و سبکی دارد و خیلی سریع می توانید یک کالا را در این وب سایت سفارش دهید.


کیمیا آنلاین بخش بیش فروشی را به خوبی در سایت خود پیاده سازی کرده است و شما در هنگام خرید یک محصول پس از اضافه کردن آن به سبد خرید حتما پیشنهاد خرید لوازم جانبی و خدمات ضروری مربوط به آن محصول را مشاهده خواهید کرد.


بخش جذاب دیگری که در فروشگاه اینترنتی کیمیا آنلاین دیده می شود قسمت ثبت تیکت پشتیبانی است که در وب سایت های فروشگاهی ایرانی کمتر دیده می شود.

8. فروشگاه اتما

فروشگاه آنلاین اتما اولین فروشگاه اینترنتی اقساطی کشور است که از سال 1391 تحت نظارت اتحادیه تعاونی های مصرف فرهنگیان شروع به فعالیت کرده است، عمده فعالیت این فروشگاه در زمینه لوازم خانگی و کالای دیجیتال بوده و برای فرهنگیان، کارمندان دولت و دارندگان کارت حکمت، تسهیلات ویژه ای ارائه می‌دهد.

تمام کاربران فروشگاه آنلاین اتما برای خرید اقساطی خود، می توانند با معرفی یک ضامن فرهنگی یا کارمند بدون نیاز به چک بانکی تا سقف 20 میلیون خرید کنند و اقساط آن را به صورت کسر از حقوق پرداخت نمایند. حتی این سایت امکان خرید خودرو را نیز به شکل قسطی فراهم آورده است. شما می‌توانید در مناسبت‌های رسمی در جشنواره های فروش این فروشگاه شرکت کنید و از تخفیف های جذابی بهره‌مند شوید.

مزایای اتما:

1-ارسال رایگان به سراسر کشور

2-قیمت مناسب کالاها

3- داشتن اپلیکیشن کارآمد

4- ارائه کد تخفیف های متنوع

معایب اتما:

1-تنوع پایین و محدودیت در انتخاب کالا

2-امکان خرید اقساطی که صرفا به فرهنگیان و کارمندان دولت و نیروهای مسلح محدود می شود

9- تهران کالا

فروشگاه اینترنتی تهران کالا یکی از قدیمی ترین فروشگاه های آنلاین ایرانی است که از ابتدای کاری خود به فروش لوازم خانگی مشغول بوده است.

مرکز فعالیت تهران کالا در چهارراه عباسی تهران ، یکی از بورس های لوازم خانگی قرار دارد و کلیه اجناس بطور مستقیم از شرکت های تولید کننده و وارد کننده دریافت و انبار می شود. در حال حاضر چندین هزار کالا در یک انبار با متراژ 500 متر که بصورت قفسه بندی و بسیار مرتب می باشد نگهداری می شود همچنین تهران کالا علاوه بر فروش کالا به مصرف کننده مستقیم به عنوان یکی از تامین کننده های اصلی کالا برای همکاران در این منطقه به حساب می آید.

تهران کالا از ابتدای کار خود عکس های بسیار با کیفیتی از محصولات تهیه می کرد و در وب سایت خود در قسمت توضیحات هر محصول این عکس ها را منتشر می کرد.

از خدمات جدید تهران کالا امکان پرداخت در محل ، علاوه بر تهران و کرج در شهرهای شیراز ، اصفهان و مشهد می باشد.


متاسفانه سالهاست که وب سایت این فروشگاه تغییری نه از لحاظ ظاهری و نه فنی نداشته است و به محض ورود به سایت کاملا متوجه قدیمی بودن سایت خواهید شد.

روال ثبت سفارش کاملا عجیب است و شما پس از اضافه کردن کالا به سبد خرید دیگر دکمه ثبت نهایی سفارش را نمی بینید!

فقط دکمه ای برای ثبت نام ظاهر می شود و شما باید حدس بزنید که حتما ثبت نام نیاز است تا سفارش خود را ثبت کنید.

بخش نشریه تهران کالا در آدرس mag.tehrankala.com با دید تخصصی و محلی برای کسب آموزش و اطلاع رسانی در زمینه خانه و لوازم خانگی در حال تکمیل است و البته از اکنون قابل مشاهده می باشد.

تهران کالا حجم بسیاری از محصولات لوازم خانگی را ارائه می دهد اما مشخصات فنی کالا ها به صورت یکپارچه در سایت منتشر نشده است و شما باید در توضیحات محصول به دنبال آنها باشید.

تهران کالا: مشخصات فنی در TAB مشخصات فنی در صفحه محصول وجود دارد و برای مشاهده آن بایستی بر روی آن کلیک شود، از نظر دقت مدعی هستیم که اطلاعات درج شده بسیار دقیق تر و درست تر از تمام

ن : احمدرضا کرامت
ت : سه شنبه 7 خرداد 1398
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

چرا نمی توانم وزن کنم؟ 8 دلیلی که شما عادات مناسب برای کاهش وزن ندارید

هر کسی که در چنین شرایطی است، تعجب می کند: "چرا نمیتوانم وزن کم کنم؟ چرا من تلاش می کنم که اندام مناسب داشته باشم؟ "

اول، مهم است که برجسته شود که لاغر بودن فرد به طور خودکار کسی را سالم و مناسب نمی کند. این یک واقعیت شناخته شده است که خطرات بهداشتی در ارتباط با چاقی وجود دارد. با در نظر داشتن این موضوع، از دست دادن 5-6 کیلو می تواند وضعیت سلامت و تناسب اندام شما را بهبود بخشد.

به عنوان مثال، چربی بیش از حد می تواند باعث التهاب شود و شما در معرض آسیب به مفاصل و بافت خود قرار می گیرید. با از دست دادن و کاهش وزن، شانس خود را برای داشتن بیماری مانند آرتریت، التهاب و آسیب مفاصل شما کاهش می دهید.

اکنون که ما اهمیت کاهش وزن را مورد بحث قرار داده ایم و هشت دلیل ممکن است که چرا نمی توانم وزن کم کنم را شرح می دهیم

1. آیا برای کم کردن وزن روزتان را با صبحانه شروع میکنید؟

در اینجا موضوع مربوط به رژیم غذایی است. صبحانه مهمترین وعده غذایی روز است و اگر مهمترین وعده غذایی روز نداشته باشید، احتمالا خودتان را خسته می کنید.

ممکن است فکر کنید که صرف صبحانه کمک خواهد کرد که اضافه وزن پیدا کنید.اما نخوردن صبحانه باعث می شود شما ناهار بیشتری بخورید.

خوردن چیزی که غنی از فیبر است و با پروتئین بسته بندی شده و شما تا ناهار تحمل می کند.

2. آیا متابولیسم شما بر تناسب شما برای کم کردن وزن تاثیر می گذارد؟

چقدر سریع کالری مصرف می کنید به متابولیسم شما بستگی دارد. اگر متابولیسم شما آهسته باشد، شاید این بدان معناست که شما وزن خود را تا جایی که می خواهید از دست نمی دهید.

بسیاری از عوامل موثر بر متابولیسم شما، به عنوان مثال پیری، و یا شیوه زندگی شما موثر است. اگر شما فعالیت ندارید و نمی کنید، ممکن است عضلات شما اب شود و تحلیل بروید. در نتیجه متابولیسم شما کاهش می یابد. اگر می خواهید سرعت متابولیسم خود را افزایش دهید، وزن خود را بالا ببرید و از رژیم های کم کالری دور شوید.

3. آیا ژنتیک بر تناسب شما برای کم کردن وزن تاثیر می گذارد؟

بله، ممکن است شما متابولیسم آهسته را از والدین یا حتی پدربزرگ و مادربزرگتان به ارث برده باشید. شما نمی توانید این نوع از ارث را کنترل کنید.

متاسفانه، با متابولیسم آهسته تر، شما باید سخت تر از افرادی که متابولیسم سریع دارند وزن کم کنید.

4. آیا جنسیت شانس از دست دادن وزن شما را کاهش می دهد؟

بر اساس یک مطالعه، به نظر می رسد که مردان نسبت به زنان از وزن کمتری برخوردار باشند. از سوی دیگر، هنگامی که زنان وزن کم می کنند،بهتر از مردان می توانند وزن خود را ثابت نگه دارند. تفاوت های بزرگ جایی است که زنان و مردان وزن کم می کنند.

مردان ابتدا از قسمت شکمی خود وزن کم می کنند. معده و باسن سخت ترین قسمت های بدن زنان برای از دست دادن وزن و تمایل به اب کردن هستند.

بهترین راه برای از دست دادن وزن در کنار لباس پوشیدن و ورزش، ایجاد کسری کالری است.

5. آیا قبل از رفتن به تخت غذا می خورید؟

با خوردن قبل از رفتن به رختخواب، چربی سوزی را دشوار می سازید.

حدود دو یا سه ساعت قبل از اینکه شب بخوابید، شام بخورید.

6. آیا تنش و استرس بر تناسب شما و کم کردن وزن تاثیر می گذارد؟

اضطراب می تواند روی وزن افراد تاثیر بگذارد. اشتهای بعضی ها هنگام اضطراب زیاد می شود، میل شدیدی به خوراکی های چرب و شیرین پیدا می کنند و چاق می شوند اما عده ای هم هنگام اضطراب اشتهایشان کم می شود، وزن کم می کنند و لاغر می شوند.

اضطراب نقش مستقیمی بر روی سلامت افراد دارد ، یکی از اصلی ترین تاثیرات آن بر روی وزن فرد می باشد. برخی افراد در زمان استرس اشتهای زیادی پیدا می کنند و تمایل به خوردن مواد غذایی چرب دارند ، برخی نیز در زمان استرس نمی توانند غذا بخورند و همین موضوع باعث کاهش وزن آنها می شود.

7. بی خوابی عامل چاقی و کم نکردن وزن

گاهی اوقات زمانی که شما نگران هستید یا از بیماری خاصی رنج می برید، ممکن است دچار بی خوابی شوید. این می تواند بر میزان متابولیسم و ​​همچنین میزان انرژی شما تأثیر بگذارد.

افرادی که در شبانه روز 8.5 ساعت می‌خوابند دوبرابر بیشتر از افرادی که 5.5 ساعت می‌خوابند چربی خود را از دست می‌دهند.همچنین نداشتن یک خواب آرام و خوب می‌تواند سطح هورمون لپتین که مسئول احساس سیری در بدن است را کاهش دهد.

8. آیا تیرویید بر کم نکردن وزن موثر است؟

یک تیروئید کم فعال می تواند بر از دست دادن وزن تاثیر بگذارد. این بیماری به عنوان "کم کاری تیروئید" شناخته می شود.

یک تیروئید بیش از حد فعال افزایش وزن را تحت تاثیر قرار می دهد، نه از دست دادن آن.

با کم کاری تیروئید، بدن شما آب و نمک را حفظ می کند. اختلال کم کاری تیروئید بسیار شایع است که در نتیجه کم تولید شدن هورمون تیروئید ایجاد می شود که نشانه های شایع آن را می توان خشکی پوست ، افزایش وزن ، ریزش مو ، افسردگی ، نامنظمی قائدگی ، فراموشی ، خستگی ، گرفتگی عضلات ،سرما خوردگی ، یبوست ، بر شمرد اما چیزی که از همه مهم تر است چاقی است.

جمع بندی

عوامل متعددی وجود دارد که بر میزان دریافت یا کاهش وزن تاثیر می گذارد. برای به دست آوردن بهترین شانس برای از دست دادن وزن به طور موثر، شما باید هدف این عوامل شناسایی و کنترل کنید.

در نهایت، به یاد داشته باشید که همه چیز در مورد آنچه که می خورید نیست. در حالی که رژیم غذایی در فرایند از دست دادن وزن مناسب است، تنها عامل در هنگام از دست دادن وزن نیست. شما به یک برنامه تناسب اندام متعادل نیاز دارید که شامل رژیم غذایی و ورزش است. بیشتر افراد رژیم غذایی خود را بدون برنامه و انگیزه مناسب آغاز می کنند. در حقیقت برخی از دلایل محبوبی که باعث آغاز برنامه کاهش وزن می شود خارجی یا بر اساس دوره های زمانی کوتاه هستند. زمانی که تصمیم می گیرید کاهش وزن را تجربه کنید، بهتر است منبع انگیزشی قوی و قدرتمندی داشته باشید

لطفا از این راهنمایی های مفید برای کمک به کاهش وزن خود استفاده کنید و بدن خود را به رویای خود برسانید.

چرا نمی توانم وزن کم کنم؟ عادات مناسب کم کردن وزن کم نکردن وزن

https://keramatzade.com/Why-can-not-I-weigh-8-reasons-why-you-do-not-have-the-right-weight-loss-habits


ن : احمدرضا کرامت
ت : سه شنبه 7 خرداد 1398
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر